Stanowisko

Praktyka / animator kultury

Profil Działalności

Bieżąca pomoc w realizacji wznawianej działalności kulturalnej. W szczególności dokumentacyjnej, promocyjnej, nastawionej na nowe, innowacyjne działania z zakresu promocji dziedzictwa materialnego i folklorystycznego regionu Krakowiaków Wschodnich. Dodatkowo możliwość realizacji bądź pomocy w nowych zajęciach i warsztatach edukacyjnych, tworzących nową ofertę Dębińskiego Centrum Kultury.

Adres

Dębińskie Centrum Kultury Jastew 13, 32-852 Dębno Gmina Dębno, powiat brzeski, Małopolska

Województwo
Małopolskie
Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Film
  • Fotografia
  • Grafika
  • Marketing
  • Muzeum
  • Muzyka
  • Nowe media
Termin Praktyk
22.02.2021 - 30.06.2021
Długość Praktyk
320 godzin
Tryb

praktyki również w weekendy

Dni robocze

4 dni w tygodniu

Zakres Obowiązków

-współpraca w administracją strony www i portali społecznościowych,
-pomoc w realizacji dokumentów filmowych, archiwum cyfrowego bazy dziedzictwa i tradycji Gminy Dębno,
-pomoc w realizacji zajęć edukacyjnych w II semestrze edukacyjnym 2020/2021,
-pomoc w realizacji transmisji online wydarzeń DCK,
-bieżąca pomoc administracyjna.

Cel Praktyk

-możliwość zdobycia doświadczenia w realizacji i promocji projektów kulturalnych, współpracy z partnerami,
-zdobycie doświadczenia w pozyskiwaniu dofinansowania na realizację projektów,
-możliwość realizacji własnych zajęć edukacyjnych z dziećmi, młodzieżą, seniorami,
-poszerzenie wiedzy i praktyczna znajomość marketingu w kulturze.

Preferowane kierunki studiów

animacja kultury, kulturoznawstwo, komunikacja i zarządzanie, media i pr, sztuka i media, dziennikarstwo, zarządzanie i marketing

Dodatkowe wymagania

-znajomość narzędzi do edycji grafiki,
-łatwość i sprawność w redagowaniu treści,
-nakierunkowanie i zainteresowanie na nowe technologie,
-artystyczne spojrzenie, wrażliwość, nieoczywistość,
-umiejętność współpracy, komunikacji w zespole, rzetelność

Uwagi

Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w realizacji i promocji projektów kulturalnych, współpracy z partnerami, zdobycie doświadczenia w pozyskiwaniu dofinansowania na realizację projektów.

Możesz aplikować na 3 oferty w ramach praktykuj w kulturze.