Stanowisko

Animator ekspozycji w Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe
Czas trwania oferty

20.01 27.01

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzeum
  • Muzyka
  • Sztuka

Opis stanowiska

-prowadzenie lekcji muzealnych, warsztatów i prelekcji edukacyjno-artystycznych, w formie stacjonarnej i online;
-informowanie i zaznajamianie zwiedzających z zagadnieniami związanymi z życiem i twórczością Fryderyka Chopina w kontekście ekspozycji stałej oraz wystaw czasowych;
-utrzymywanie pozytywnych relacji ze zwiedzającymi na każdym etapie kontaktu z Muzeum;
-współpraca z ochroną Muzeum w zakresie pomocy osobom z niepełnosprawnościami;
-współpraca z ochroną Muzeum i pracownikami Działu Edukacji w zakresie przestrzegania przez zwiedzających regulaminu zwiedzania Muzeum;
-obsługa wydarzeń edukacyjnych, recitali i innych imprez kulturalnych organizowanych przez Muzeum;
-zapewnienie nadzoru nad bezpieczeństwem muzealiów i innych elementów wystawienniczych.

Wymagania

-bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem);
-samodzielność;
-umiejętność pracy zespołowej;
-komunikatywność;
-umiejętność rozwiązywania problemów.
Mile widziane:
-wykształcenie muzyczne;
-doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą;
-dyspozycyjność do pracy w weekendy;
-doświadczenie w pracy w instytucji kultury.

Oferujemy

• elastyczną formę zatrudnienia na umowę zlecenie;
• możliwość realizacji własnych projektów edukacyjnych;
• pracę w zaangażowanym i zintegrowanym zespole;
• możliwość rozwoju zawodowego.

CV prosimy przesyłać na adres edukacja@nifc.pl do 27.01.2021. Do życiorysu należy dołączyć odręcznie podpisaną klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NIFC, na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest NIFC z siedzibą w Warszawie (00-355), ul. Tamka 43; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: iod@nifc.pl - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez NIFC do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą”.