Stanowisko

Animator/Edukator/Przewodnik muzealny – 1/2 etatu

Umowa
etat
Wynagrodzenie

3000—3500 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

29.11 17.12

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzeum

Opis stanowiska

Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy od wtorku do piątku między godzinami 8:30-13:30. Zakres obowiązków:
- przygotowywanie i prowadzenie lekcji muzealnych związanych z historią techniki;
- przygotowywanie i prowadzenie lekcji muzealnych związanych z historią przedmiotów ścisłych i przyrodniczych;
- przygotowywanie i prowadzenie zajęć politechnicznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych;
- oprowadzanie grup zorganizowanych po ekspozycjach muzealnych;
- organizacja i realizacja cyklicznych oraz okazjonalnych wydarzeń popularyzujących technikę;
- dozór ekspozycji muzealnych;
- działania animacyjne w przestrzeni ekspozycji muzealnych.

Wymagania

- doświadczenie w prowadzeniu zajęć z zakresu popularyzacji nauki, techniki i historii;
- znajomość wymagań w zakresie Podstawy Programowej dla szkół podstawowych i średnich;
- uzdolnienia w kierunku prowadzenia grupowych zajęć tematycznych;
- samodzielność w przygotowaniu i prowadzeniu zajęć edukacyjnych;
- znajomość obsługi sprzętu AV;
- swoboda korzystania z oprogramowania narzędziowego zgodnego z profilem zatrudnienia;
- mile widziana komunikatywna znajomość języka obcego (angielski);

Oferujemy

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
- ciekawą pracę w rozwijającej się instytucji kultury;
- możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
- świadczenia w ramach ZFŚS.

1. Preferowana forma kontaktu kandydatów z pracodawcą: kontakt e-mail: rekrutacja@nmt.waw.pl
2. Wymagane dokumenty: życiorys (CV) i list motywacyjny
Życiorys (CV) należy opatrzyć klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.