Stanowisko

Analityk-Programista

Umowa
Miasto
WARSZAWA
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

27.05 15.06

Słowa kluczowe
  • IT

Opis stanowiska

• Rozwój systemów informatycznych do zarządzania procesami w FINA
• Opracowywanie specyfikacji procesów (schematy workflow) i narzędzi na podstawie wytycznych użytkowników
• Analiza punktów wspólnych pomiędzy procesami, identyfikacja źródeł danych, niezbędnych integracji system2system
• Projektowanie aplikacji na podstawie wymagań od klienta
• Wdrażanie oraz testowanie nowych funkcjonalności
• Przygotowanie struktury bazodanowej: tabele, widoki, procedury i funkcje składowane
• Testowanie gotowego rozwiązania, zapewnienie wsparcia dla użytkowników końcowych
• Opracowanie dokumentacji technicznej (projekty techniczne, specyfikacje interfejsów)

Wymagania

• Minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu/wdrażaniu systemów informatycznych (na stanowisku analityk, programista, konsultant).
• Biegła znajomość systemów operacyjnych MS Microsoft, Linux, xOS.
• Znajomość BPML i UML.
• Doświadczenie w projektowaniu, budowaniu i wdrażaniu systemów informatycznych.
• Doświadczenie w zakresie budowania koncepcji funkcjonalnej i biznesowej.
• Znajomość języka programowania: m.in. Python, JS, PHP.
• Bardzo dobra znajomość baz danych, m.in. MsSQL, MySQL, Postgres.
• Znajomość zagadnień i narzędzi z zakresu inżynierii oprogramowania.
• Praktyka w tworzeniu specyfikacji, prowadzeniu testów funkcjonalnych, obszarze rozwoju i utrzymania systemów webowych oraz współpracy z programistami i wytwórcami oprogramowania.

Oferujemy

• Umowę o pracę w państwowej, nowoczesnej instytucji kultury
• Pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Opiekę medyczną
• Ubezpieczenia grupowe na życie
• Karnety sportowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej list motywacyjny i CV z dopiskiem „SPECJALISTA IT/Bezpieczeństwo” na adres: ewa.oniszczuk@fina.gov.pl najpóźniej do 15 czerwca 2021.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Filmotekę Narodową - Instytut Audiowizualny, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).