Stanowisko

EDUKATOR MUZEALNY

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Czas trwania oferty

13.06 29.06

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzeum

Opis stanowiska

• prowadzenie warsztatów i lekcji muzealnych dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów i liceów w szkołach na terenie Warszawy i okolic oraz - w przyszłości - na terenie siedziby Muzeum w Sulejówku
• przygotowanie materiałów warsztatowych
• współtworzenie scenariusza lekcji muzealnych
• uczestniczenie w szkoleniach

Wymagania

• umiejętność ciekawego opowiadania o historii
• komunikatywność i wysoka kultura osobista
• doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, w tym stosowanie aktywizujących metod nauczania
• wiedza z zakresu historii Polski w XIX i XX wieku i motywacja do jej pogłębiania
• umiejętność pracy z grupą
• sumienność, punktualność i doskonała organizacja pracy
• wykształcenie humanistycznego
• kreatywność i otwartość na wyzwania

Dodatkowym atutem będzie:
• doświadczenie w pracy w instytucji kultury lub edukacji pozaformalnej
• przygotowanie pedagogiczne i dydaktyczne
• znajomość języka obcego
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Zapewniamy:
- współpracę w ramach umowy zlecenia
- szkolenia
- twórczą pracę w sympatycznym i młodym zespole
- elastyczny grafik pracy
- możliwość zdobycia nowych doświadczeń z zakresu edukacji muzealnej

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV do dnia 29.06.2018 r. na adres:
rekrutacja@muzeumpilsudski.pl
W tytule wiadomości prosimy wpisać
„Rekrutacja – Dział Edukacji”
Dodatkowe informacje można uzyskać pisząc na adres: m.rukat@muzeumpilsudski.pl