Stanowisko

specjalista ds. organizacji wydarzeń

Umowa
Biuro w Warszawie oraz miejsca w których odbywają się wydarzenia kulturalne w które zaangażowane jest Muzeum.
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

07.05 18.05

Słowa kluczowe
  • Muzeum
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
1. wsparcie i koordynacja działań Muzeum w zakresie organizowanych i planowanych wydarzeń kulturalnych, w tym wydarzeń organizowanych w ramach programu rządowego „Niepodległa”
2. współpraca oraz koordynacja usług zlecanych na zewnątrz,
3. współpraca z pracownikami oraz partnerami Muzeum,
4. realizacja działań zgodnie z opracowanym planem pracy Działem Promocji.

Wymagania

WYMAGANIA:
1. doświadczenie w organizowaniu wydarzeń kulturalnych oraz pozyskiwania partnerów,
2. dobra organizacja pracy własnej, samodzielność; odpowiedzialność za podejmowane działania i efekty powierzonych prac,
3. znajomość trendów w branży kulturalnej,
4. łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji międzyludzkich, otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w sytuacjach stresowych i pod presją czasu, pomysłowość, inicjatywa w działaniu,
5. mile widziane doświadczenie w pracy w instytucji kultury,
6. podstawowa wiedza historyczna,

Oferujemy

Umowa o pracę na 3 miesięczny okres próbny.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV zawierające opis realizowanych projektów kulturalnych do dnia 18 maja 2018 r. na adres: rekrutacja@muzeumpilsudski.pl
W tytule wiadomości prosimy wpisać „Rekrutacja – Dział Promocji”.
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.