Stanowisko

INSPICJENT-SUFLER w Teatrze Studio w Warszawie

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

18.06 24.06

Słowa kluczowe
  • Sztuka
  • Teatr

Opis stanowiska

Inspicjent-sufler / inspicjentka-suflerka w Teatrze Studio w Warszawie

Wymagania

-dokładne zapoznawanie się z egzemplarzem reżyserskim sztuki powierzonej do prowadzenia/suflowania

-udział w próbach czytanych, sytuacyjnych, generalnych i przedstawieniach, zgodnie z rozkładem zajęć i harmonogramem pracy

- umiejętności czytania nut

-organizacyjne kierowanie próbami i przedstawieniami, odpowiedzialność za punktualne ich rozpoczynanie i prawidłowy przebieg

- koordynacja działań zespołu aktorskiego, technicznego oraz realizatorów w czasie prób i spektakli poprzez kontrolę stanu przygotowania sceny oraz środków inscenizacji spektaklu tj. scenografii, kostiumów, rekwizytów, zmian technicznych, ruchu scenicznego

- przygotowanie i nadzór nad prawidłowym ustawieniem i eksploatacją rekwizytów, dekoracji, kostiumów, kontrola sprawności urządzeń technicznych niezbędnych do realizacji próby i przedstawienia

- dbanie o kształt artystyczny spektaklu poprzez koordynację przepływu informacji między zespołem aktorskim, a twórcami i realizatorami a zespołem technicznym oraz innymi działami Teatru

- powiadamianie zespołu o zmianach rozkładu zajęć w próbie, przedstawieniu, zmianach obsadowych w spektaklu

– sporządzanie raportów z prób, przedstawień, wydarzeń

- czuwanie nad prawidłowym i zgodnym z tekstem wygłaszaniem kwestii aktorskich

-suflowanie podczas prób i przedstawień, z uwzględnieniem indywidualnych cech gry danego aktora (odpowiednie poddawanie tekstu)

- dokładna znajomość suflowanego tekstu

- współpraca z innymi działami Teatru w celu realizacji wydarzeń edukacyjnych, promocyjnych itp.

Oczekujemy:

- umiejętności współpracy w zespole

- podzielności uwagi.

- umiejętności podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

- dyspozycyjności.

- gotowości do pracy pod presją czasu i w szybko zmieniających się okolicznościach.

- bardzo dobrej organizacji pracy własnej.

- wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy

oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia -na pełny etat od 1 września 2024 r. w samorządowej instytucji kultury

- udział w ciekawych projektach artystycznych w instytucji z bogatą historią

- pracę w zaangażowanym zespole

- możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego

- dogodna lokalizacja Teatru (PKIN, w pobliżu stacji Metro Świętokrzyska)

Wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 4300 zł brutto, dodatek stażowy oraz wynagrodzenie dodatkowe 350 zł brutto za każde prowadzone przedstawienie (średnio 60-70 przedstawień rocznie)

Zgłoszenia od kandydatów/kandydatek prosimy przesyłać do Biura Dyrekcji Teatru Studio : sekretariat@teatrstudio.pl

Prosimy o wysłanie CV zawierającego następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego na stanowisko inspicjent-sufler przez Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO) oraz Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z roku 2019 r., poz. 1781 z późn. zm.)