Stanowisko

Młodszy bibliotekarz w Artetece

Umowa
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Czas trwania oferty

13.09 27.09

Słowa kluczowe
  • Biblioteka

Opis stanowiska

Zakres obowiązków obejmuje:
• obsługę użytkowników w Artetece Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie,
• prowadzenie warsztatów dla dzieci i młodzieży,
• gromadzenie i udostępnianie zbiorów biblioteki,
• obsługę urządzeń do nagrywania oraz prowadzenie livestreamu,
• dbałość o wygląd miejsca pracy i organizacja przestrzeni pod wydarzenia kulturalne oraz zajęcia,
• przygotowywanie i obsługa techniczna wydarzeń promujących kulturę współczesną.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• ogólnej wiedzy z zakresu współczesnej kultury popularnej,
• komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
• łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
• znajomości programów do rejestracji i nagrywania relacji na żywo – livestreamingu (mile widziana znajomość programu OBS),
• obsługi technicznej wydarzeń kulturalnych,
• umiejętności obsługi sprzętu do nagrywania i nagłaśniania,
• dyspozycyjności – praca również w weekendy.

Ponadto mile widziane będą:
• pełne zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania,
• biegła umiejętność obsługi komputera,
• skrupulatność i dobra organizacja pracy,
• umiejętność wykorzystywania w pracy technologii informacyjnych,
• dobra znajomość języka angielskiego,

Oferujemy

• możliwość przygotowania i organizowania wydarzeń kulturalnych,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej instytucji kultury,
• pakiet multisport,
• doskonałą, niekorporacyjną atmosferę pracy w młodym zespole,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy: biblioteka@rajska.info (w tytule maila: nabór Arteteka) do 27.09.2023 r.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych:
Na podstawie przepisów ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.), zwanego dalej RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Krakowie, z siedzibą przy ul. Rajskiej 1, 31-124 Kraków dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego procesu rekrutacji.

Aplikacje przesłane bez klauzuli zgody zostaną usunięte i nie będą brały udziału
w procesie rekrutacyjnym.
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi osobami i przeprowadzenia z nimi rozmowy.