Stanowisko

Introligator

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe
Czas trwania oferty

02.03 16.03

Słowa kluczowe
  • Biblioteka
  • Obsługa techniczna

Opis stanowiska

Podstawowy zakres zadań na stanowisku:
- zabezpieczanie i naprawa oraz oprawa zbiorów współczesnych Centralnej Biblioteki Wojskowej,
- stała współpraca z Działem Zbiorów Specjalnych oraz Działem Zbiorów Głównych w zakresie wykonywania opraw i materiałów ochronnych,

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- co najmniej rocznego doświadczenia w zawodzie
- doświadczenia w wykonywaniu prac introligatorskich (zszywanie bloku książek i numerów czasopism przed wykonaniem oprawy twardej i miękkiej), wykonywanie materiałów ochronnych oraz prac związanych z działalnością wystawienniczą CBW (oprawa plansz w ramy, wykonywanie podpisów informacyjnych, podpórek do eksponatów)

Ponadto:
- samodzielności, kreatywności i wysokiej kultury osobistej
- odpowiedzialności, obowiązkowości, dokładności
- umiejętności pracy w zespole
- dyspozycyjności
- gotowości do podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy

Stabilną pracę i dobrą atmosferę.

Aplikacje prosimy przesłać na adres: cbw.rekrutacja@ron.mil.pl
W tytule maila prosimy podać nazwę stanowiska, którego dotyczy zgłoszenie (introligator PKZiI).
Rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi kandydatami przeprowadzi Komisja ds. Rekrutacji.

W treści aplikacji prosimy zamieścić klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych na potrzeby procesu rekrutacji prowadzonego przez Centralną Bibliotekę Wojskową (ul. Ostrobramska 109, 04-041 Warszawa) oraz na przetwarzanie tych danych w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Centralną Bibliotekę Wojskową przez okres 1 roku od złożenia niniejszych dokumentów (wyrażenia zgody). Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się/zapoznałam się z Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Centralnej Bibliotece Wojskowej”.