Stanowisko

Młodsza/y specjalistka/a ds. komunikacji

Umowa
etat
Wynagrodzenie

4500—5000 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

14.01 23.01

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Marketing
  • Nowe media

Opis stanowiska

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

1. Bieżąca komunikacja i utrzymywanie relacji z naszymi użytkownikami (YouTube, Facebook, korespondencja mailowa).
2. Wsparcie w tworzeniu strategii obecności w social media i prowadzenie naszych profili, w tym zarządzanie treścią postów, przygotowywanie grafik, materiałów multimedialnych, planowanie kampanii reklamowych.
3. Opracowywanie i redakcja treści newsletterów, reklam Google Ads, materiałów reklamowych i informacji prasowych.
4. Współpraca przy tworzeniu materiałów marketingowych (ulotek, kartek świątecznych, plakatów itp.) - we współpracy z graficzką z naszego zespołu.
5. Kontakt z partnerami, liderami opinii, identyfikowanie nowych kanałów dotarcia, tworzenie baz dziennikarzy.
6. Wsparcie zespołu w zakresie SEO.
7. Monitoring mediów, w tym internetu oraz archiwizacja wzmianek medialnych, przygotowywanie zestawień i raportów dotyczących skuteczności podejmowanych przez zespół działań komunikacyjnych.

Wymagania

Wymagane doświadczenie:
- prowadzenie kanałów social media,
- tworzenie i redagowanie treści,
- znajomość narzędzi marketingu online.

Zaaplikuj, jeśli:
- jesteś samodzielna/y i kreatywna/y,
- masz lekkie pióro,
- umiesz i lubisz nawiązywać relacje,
- cechuje Cię proaktywność,
- lubisz pracę w zespole i realizację wspólnych celów,
- interesują Cię nowe media i chcesz testować nowe kanały dotarcia do użytkowników,
- lubisz się uczyć i dzielić doświadczeniem,
- w pracy cenisz sobie różnorodność obowiązków i nowe wyzwania,
- swobodnie komunikujesz się w mowie i piśmie językiem angielskim;
- możesz podjąć pracę od zaraz.

Oferujemy

Obecnie prowadzimy dwa projekty:
1. Pi-stacja to kilkaset kilkuminutowych filmów realizujących program nauczania z matematyki, chemii, fizyki i biologii, które są dostępne za darmo, na licencji Creative Commons, na stronie pistacja.tv i YouTube,
2. Mapa Karier prezentuje w atrakcyjnej dla dzieci i młodzieży formie informacje o zawodach i rynku pracy.

Nasze produkty rozwijamy we współpracy z nauczycielami i ekspertami, dbając o jak najwyższą jakość naszych zasobów. Jeśli tak, jak my wierzysz w to, że każde dziecko, bez względu na status materialny, miejsce zamieszkania i stan zdrowia powinno mieć dostęp do wysokiej jakości, darmowych zasobów edukacyjnych dołącz do nas jako: Młodsza/y specjalistka/a ds. komunikacji.

Oferujemy:
- pracę na pełen etat w trybie hybrydowym,
- wynagrodzenie w wysokości 4,5-5 tys. zł brutto w zależności od posiadanego doświadczenia,
- pachnące nowością, wygodne biuro po prawej stronie Wisły (przystanek Gocławska),
- pracę w zgranym, pełnym energii i optymizmu zespole o płaskiej strukturze,
- możliwość rozwiązywania problemów w niestandardowy sposób,
- nowoczesny, oparty o metodykę lean i agile styl pracy,
- dużą samodzielność i szansę na wdrażanie własnych pomysłów.

Warunki aplikowania

Jak przebiega proces rekrutacyjny?
1. jeśli zainteresowała Cię nasza oferta - prześlij CV wraz z rozwiązaniem zadania rekrutacyjnego (znajdziesz je TUTAJ>> https://docs.google.com/document/d/1elinQl7eap32HnhaZur5hmpTPQaXbiBOK5O0JusZkMI/edit#) na adres: rekrutacja@katalysteducation.org,
2. szanujemy Twój czas i dlatego w ciągu 3 dni roboczych od otrzymania rozwiązania zadania wyślemy Ci feedback, w którym dostaniesz zaproszenie na rozmowę lub informację, czego nam zabrakło w Twoim zgłoszeniu,
3. umawiamy dwie rozmowy (online, offline - do ustalenia) z członkami zespołu, którzy będą najbliżej współpracować z osobą, której aktualnie poszukujemy,
4. kolejny etap to rozmowy: z naszą team leaderką i dyrektorem zarządzającym,
5. zakładamy, że wszystko poszło po myśli obu stron, podpisujemy umowę - jest luty 2022 i czas na onbording :-)

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".