Stanowisko

Asystent-Antykwariusz

Umowa
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

14.01 31.01

Słowa kluczowe
  • Sztuka

Opis stanowiska

DESA Dzieła sztuki i Antyki Spółka z o.o. w Krakowie poszukuje kandydatów na stanowisko Asystent Antykwariusz w Domu Aukcyjnym przy ulicy Floriańskiej 13.

Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie sprzedaż dzieł sztuki oraz udzielanie fachowej informacji na temat oferowanych dzieł sztuki, opieka nad stroną internetową i mediami społecznościowymi, opracowywanie merytoryczne dzieł sztuki oferowanych do sprzedaży.

Wymagania

Wymagamy umiejętności obsługi komputera oraz wykształcenia wyższego. Preferowany kierunek: historia sztuki.

Oferujemy

Praca wykonywana będzie w Krakowie przy ul. Floriańskiej 13 w wymiarze czasu 1 pełny etat.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres biuro@desa.art.pl

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2002r. nr 101,poz.926 z późn.zm.)"