Stanowisko

Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac oraz księgowości

Umowa
etat
Wynagrodzenie

od 5500 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe
Czas trwania oferty

12.01 11.02

Słowa kluczowe
  • Kadry
  • Księgowość

Opis stanowiska

Kompleksowa i samodzielna obsługa płacowa pracowników i pracowniczek oraz zleceniobiorców i zleceniobiorczyń;

Sporządzanie list płac ze stosunku pracy (do 11 osób) i umów cywilnoprawnych (umowy o dzieło i umowy zlecenia) w systemie kadrowo-płacowym Enova;

Wprowadzanie i kontrola danych w w/w systemie kadrowo-płacowym;

Sporządzanie deklaracji zgodnie z obowiązującymi przepisami: ZUS, PDOF;

Naliczanie odpisu na ZFŚS oraz jego ewidencja księgowa;

Ewidencja w systemie finansowo-księgowym dokumentów finansowo-księgowych oraz ich uzgadnianie wg odpowiednich kont księgowych;

Ewidencja księgowa wyciągów bankowych, sporządzanie przelewów;

Przygotowywanie danych na potrzeby wewnętrzne Biennale, w tym raportów płacowych i statystycznych (obsługa klienta wewnętrznego).

Wymagania

Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z wykonywaniem zadań w obszarze naliczania płac;

Praktyczna znajomość zagadnień prawa pracy, przepisów ZUS, PDOF, ustawy o ZFŚS oraz ustawy o rachunkowości;

Praktyczna znajomość systemu kadrowo-płacowego Enova oraz Płatnik;

Mile widziana praktyczna znajomość zagadnień dot. prawa autorskiego i praw pokrewnych;

Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel;

Umiejętność pracy pod presją czasu, bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina;

Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

Dyspozycyjność w wymiarze pełnego etatu;

Umiejętność korzystania z przepisów prawa.

Oferujemy

Możliwość zdobycia nowych doświadczeń w ciekawej, dynamicznej instytucji kultury;
Wynagrodzenie od 5 500 zł brutto.

Dokumenty w sprawie naboru na stanowisko specjalisty / specjalistki ds. kadr i płac oraz księgowości można składać do dnia 11 lutego 2022 r. do godziny 12.00 w siedzibie instytucji (ul. Mokotowska 29a, Warszawa) lub przesłać pocztą na adres:

Biennale Warszawa
Mokotowska 29a
00-560 Warszawa

z dopiskiem: Dotyczy naboru na stanowisko specjalisty / specjalistki ds. kadr i płac oraz księgowości

Dopuszczamy możliwość przesłania skanów dokumentacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: robert.jaworski@biennalewarszawa.pl, która zostanie zweryfikowana na następnym etapie rekrutacji.

Oferty, które wpłyną do siedziby instytucji po wyznaczonym terminie nie będą rozpatrywane. O zachowaniu terminu decyduje data i godzina wpływu do siedziby instytucji.

Wykaz wymaganych dokumentów dostępny na stronie internetowej z ogłoszeniem.