Stanowisko

Asystent agenta literackiego, AJA Anna Jarota Agency Polska

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

10.01 28.02

Słowa kluczowe
  • Literatura

Opis stanowiska

Wymagania

Warszawskie biuro paryskiej agencji literackie poszukuje kandydatów na stanowisko: asystent agenta literackiego.
Szukamy osób zainteresowanych pracą w branży wydawniczej, z biegłym językiem angielskim. Wcześniejsze doświadczenie w branży nie jest wymagane.

Oferujemy

Staranne przeszkolenie w zakresie specyfiki pracy w agencji literackiej.
Umowę o pracę.
Kartę Multisport.
Czytelnie określony zakres obowiązków.
Elastyczne godziny pracy.
Możliwość pracy zdalnej/home office po zakończeniu okresu szkolenia.
Kontakt z najnowszą międzynarodową literaturą.
Przyjazne, tolerancyjne i otwarte miejsce pracy

Prosimy o przesyłanie CV (bez listów motywacyjnych) na adres: sekretariat@ajapl.com.