Stanowisko

Specjalista ds. budżetowania i kontrolingu

Umowa
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

03.01 22.01

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Księgowość

Opis stanowiska

• przygotowanie przy udziale kierowników działów merytorycznych rocznego budżetu Instytutu Książki;
• przyjmowanie druków zapotrzebowań, wniosków o dokonanie zakupów oraz kontrolowanie ich pod względem prawidłowej realizacji planu zamówień i planu rzeczowo-finansowego
• sprawdzanie zapotrzebowań, faktur i rachunków pod kątem formalnym i zgodności z planem wydatkowania;
• prowadzenie rejestru wydatków.
• bieżąca kontrola wydatków;
• sporządzenie analiz finansowych na wewnętrze potrzeby Instytutu;
• nadzorowanie procedur zamówieniowych o wartości poniżej 130 tys zł.
• prowadzenie ewidencji zapotrzebowań i wniosków o zamówienie poniżej 130 tys zł.
• przygotowywanie danych do sprawozdawczości PZP;
• ścisła współpraca z kierownikami działów;

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
• praca z użyciem komputera;
• praca biurowa;
• budynek nie jest przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami.

Wymagania

Podstawowe wymagania
- wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość, prawo, matematyka lub kierunki pokrewne)
- zaawansowana znajomość pakietu Microsoft EXCEL;
- doświadczenie w budżetowaniu (najlepiej w jednostce sektora finansów publicznych);
- podstawowa znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych;
- wysoka samodzielność;
- doświadczenie w pracy przy analizie danych;
- wysokie zdolności analityczne;
- bardzo dobra organizacja pracy.

Mile widziane:
- doświadczenie w pracy w jednostce sektora finansów publicznych

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu
- możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom
- pracę w zespole ludzi z pasją i przyjazne środowisko pracy
- nowoczesne narzędzia pracy

CV prosimy przesyłać na adres biuro@instytutksiazki.pl do dnia 16 stycznia 2021 r. z dodaniem klauzuli:
„Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub w liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”
Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do drugiego etapu, w którym otrzymają do wykonania zadania rekrutacyjne. Trzecim etapem będą rozmowy osobiste w Krakowie i/lub Warszawie.
Zapraszamy do aplikowania!