Stanowisko

Montażysta dekoracji / obsługa techniczna sceny

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Czas trwania oferty

03.01 28.01

Słowa kluczowe
  • Obsługa techniczna
  • Teatr

Opis stanowiska

• obsługa eksploatacyjna sceny podczas prób, przedstawień i innych wydarzeń;
• montaż i demontaż dekoracji oraz wystaw;
• załadunek i rozładunek dekoracji, rekwizytów, kostiumów oraz sprzętu scenicznego i technicznego;
• odpowiedzialność za powierzone zadania i mienie;
• inne prace zlecone przez kierownika działu.

Wymagania

• umiejętność współpracy w zespole;
• dyspozycyjność, zwłaszcza w czasie produkcji, w okresach przedpremierowych;
• umiejętność posługiwania się narzędziami elektrycznymi (wiertarka, szlifierka, itp.), podstawowe umiejętności stolarskie;
• odpowiedzialność;
• predyspozycje do pracy na wysokości ponad 3m;
• bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;
• ciekawą, pełną wyzwań pracę w rozwijającej się instytucji kultury;
• przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o dostarczenie CV lub przesłanie go za pośrednictwem poczty elektronicznej w terminie do dnia 28.01.2022r., do godziny 9.00 na adres: produkcja@teatrlalka.pl

Adres składania dokumentów
pl. Defilad 1, pok. 214
00 - 901 Warszawa
z dopiskiem na kopercie: „montażysta dekoracji”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Teatr Lalka (TL) z siedzibą w Warszawie (00 – 901), pl. Defilad 1
Więcej informacji o przetwarzaniu Państwa danych osobowych w tym procesie na naszej stronie https://teatrlalka.pl/pl/rodo/informacje-rekrutacja