Stanowisko

Redaktor – experto24.pl

Umowa
dzieło / na zlecenie / zdalna
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Czas trwania oferty

28.12 31.01

Słowa kluczowe
  • Nowe media

Opis stanowiska

Jako redaktor:
• wyszukujesz i opracowujesz newsy i bieżące informacje ze źródeł polskich i zagranicznych (artykuły, wywiady, video itp.)
• współpracujesz z redakcjami w zakresie opracowania treści autorów zewnętrznych
• publikujesz treści w serwisie i mediach społecznościowych/prowadzenie kanałów social media
• przygotowujesz teksty pod kątem poprawności merytorycznej i językowej, z uwzględnieniem SEO
• obsługujesz CMS

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:
• doświadczenia dziennikarskiego z warsztatem gwarantującym swobodę w pisaniu do Internetu
• samodzielnego wyszukiwania tematów oraz umiejętności pisania o nich w interesujący sposób
• szerokiej znajomości prawa - w miarę swobodne, dziennikarskie poruszanie się w tej tematyce
• mile widziane wykształcenie prawnicze
• sprawności w posługiwaniu się narzędziami social media
• rzetelności, systematyczności i szybkości w działaniu
• podstaw SEO oraz pozycjonowania stron
• znajomość Google Analytics będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

• współpracę w oparciu o umowę cywilnoprawną (zlecenie/B2B)
• swoje zadania możesz wykonywać elastycznie w dowolnym miejscu, nie jesteś związany z konkretnym miejscem pracy (kilka razy w miesiącu, będziemy chcieli spotkać się z Tobą na żywo w biurze)
• dużą samodzielność działania
• możliwość rozwoju (szkolenia, konferencję, projekty międzydziałowe)
• współpracę z doświadczonymi redaktorami i menedżerami produktów

CV prosimy wysłać na adres rekrutacja@wip.pl w tytule wpisując „redaktor experto24.pl”

Administratorem przesłanych danych osobowych jest Wiedza i Praktyka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („WiP”), pod adresem ul. Łotewska 9a, 03-918 Warszawa, zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000098264, NIP: 5261992256, numer REGON: 012725225; tel.: 22 518 29 29, e-mail: rekrutacja@wip.pl.
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje CV i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 2 lat od zakończenia procesu rekrutacyjnego
Twoich danych osobowych nie będziemy przekazywać do innych firm.
Twoje dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu.