Stanowisko

Kierownik Działu Marketingu i Handlu

Umowa
Miasto
WARSZAWA
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

28.12 31.01

Słowa kluczowe
  • Film
  • Marketing
  • Nowe media

Opis stanowiska

Do zakresu obowiązków Pracownika będzie należało:
• Planowanie i organizacja działań marketingowych wspierających sprzedaż oraz analiza ich efektywności
• Negocjowanie umów koproducenckich z TVP SA, Polskim Radiem SA, studiami animacyjnymi i innymi koproducentami
• Ustalanie warunków oraz realizacja umów licencyjnych, nadzór nad udzielaniem licencji podmiotom zewnętrznym
• Koordynowanie zakupu praw i licencji, nadzór nad negocjowaniem i realizacją umów
• Nadzór nad sklepem internetowym FINA
• Udział w targach branżowych, festiwalach filmowych i innych imprezach związanych z przedmiotem działalności FINA
• Współpraca z kinem Iluzjon w ramach ustalania praw do planowanego repertuaru
• Współpraca z koordynatorami projektów w celu określenia koniecznych do pozyskania praw i licencji oraz zaplanowania działań w tym zakresie
Zakres obowiązków managerskich:
• Zarządzanie podległym zespołem
• Planowanie budżetu marketingowego, w tym budżetu na pozyskiwanie praw
• Koordynacja zaplanowanego budżetu wydawnictw CD/DVD, nadzór nad jego realizacją
• Przygotowywanie sprawozdań merytorycznych za każdy kwartał oraz sprawozdań rocznych
• Utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych

Wymagania

Do udziału w rekrutacji zapraszamy kandydatów, którzy:
• Posiadają wykształcenie wyższe
• Posiadają przynajmniej trzyletnie doświadczenie związane z zarządzaniem zespołem realizującym działania z w/w obszaru
• Posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne do realizacji wyżej opisanego zakresu obowiązków, potwierdzone stosownym dossier (wykaz zrealizowanych przedsięwzięć, dyplomy, w tym dyplomy uczelni wyższych, rekomendacje)
• Posiadają doświadczenie w negocjacjach
• Posiadają doświadczenie pracy w publicznym sektorze kultury
• Posługują się językiem angielskim przynajmniej na poziomie B2
• Interesują się filmem, kulturą audiowizualną, archiwami, nowymi technologiami

Oferujemy

• umowę o pracę w nowoczesnej instytucji kultury,
• pracę w zaangażowanym zespole,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• możliwość skorzystania z benefitów (karnety spotrowe, ubezpieczenie grupowe, pakiety medyczne)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej list motywacyjny i CV z dopiskiem „Kierownik działu marketingu i handlu” na adres: katarzyna.pollok@fina.gov.pl do dnia 12.01.2022 r. Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Filmotekę Narodową-Instytut Audiowizualny, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).