Stanowisko

specjalista ds. administracji

Umowa
Miasto
Gdańsk
Województwo
Pomorskie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

22.12 24.01

Słowa kluczowe
  • Administracja

Opis stanowiska

▪ nadzorowanie floty samochodowej
▪ obsługa i nadzór systemu parkingowego
▪ nadzór nad wykorzystaniem telefonii mobilnej
▪ realizacja przewozów osobowych, transport eksponatów
▪ dystrybucja korespondencji wychodzącej
▪ aktywne poszukiwanie rozwiązań technicznych i organizacyjnych, zmierzających
do optymalizacji działania nieruchomości i instytucji
▪ rejestracja zdarzeń gospodarki magazynowej z wykorzystaniem obowiązujących procedur, procesów i narzędzi
▪ realizacja działań związanych z wydawaniem/wysyłką towarów, materiałów, produktów z magazynu.

Wymagania

▪ wykształcenie minimum średnie
▪ minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku np. w dziale administracji
▪ prawo jazdy kategorii B
▪ biegła znajomość narzędzi pakietu MS Office
▪ umiejętność planowania i organizacji pracy
▪ odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie w wykonywane zadania
▪ komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
▪ umiejętność pracy pod presją czasu
▪ wysoka kultura osobista
▪ mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

▪ pracę w prestiżowej instytucji kultury
▪ zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
▪ elastyczne godziny pracy
▪ narzędzia pracy niezbędne do wykonywania zadań
▪ dodatkowe świadczenia płacowe i pozapłacowe w ramach tzw. pakietu socjalnego
▪ możliwość przystąpienia do pakietu prywatnej opieki medycznej, karnetu sportowego oraz grupowego ubezpieczenia na życie
▪ doskonałą lokalizację w centrum Gdańska
▪ darmowy parking podziemny
▪ możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych
▪ przyjazną atmosferę pracy i otwartość na Twoje pomysły.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV do 24 stycznia 2022 drogą elektroniczną, na adres: rekrutacja@ecs.gda.pl.
W tytule wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska: SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI oraz numeru referencyjnego: WZMA/9/2021.