Stanowisko

nauczyciel/instruktor wokalu

Umowa
dzieło / na zlecenie
Wynagrodzenie

1000—1500 PLN brutto

Miasto
Kraków - osiedle Przegorzały
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe
Czas trwania oferty

20.12 15.01

Słowa kluczowe
  • Muzyka

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby do prowadzenia zajęć wokalu dla dzieci w wieku szkolnym w Klubie Kultury Przegorzały w Krakowie.
Od kandydata/tki oczekujemy wykształcenia muzycznego. Mile widziane wykształcenie pedagogiczne i/lub doświadczenie. Zależy nam na osobie komunikatywnej i potrafiącej współpracować z dziećmi. Zajęcia odbywają się indywidualnie, tylko w godzinach popołudniowych, w wybrane dni tygodnia, 2-3 razy w tygodniu.

Wymagania

- kierunkowe wykształcenie lub udokumentowane referencjami doświadczenie
- komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji z dziećmi i rodzicami
- odpowiedzialność, sumienność, otwartość na rozwój zawodowy

Oferujemy

- Umowę zlecenie na okres od 1 lutego 2022 do 30 czerwca 2022 z możliwością przedłużenia.
- Już zrekrutowaną grupę uczestników
- Elastyczną pracę w przyjaznym środowisku
- Możliwość rozwijania współpracy z Klubem Kultury na inne obszary działalności.
- wynagrodzenie uzależnione od ilości wykonanych lekcji i biorących w nich udział uczestników, oraz sytuacji ubezpieczeniowej instruktora/ki

Kandydatów prosimy o wysłanie CV na adres: zapisy.przegorzaly@dworek.eu.
Rekrutacja trwa do dnia 15 stycznia 2022.