Stanowisko

instruktor artystyczny

Umowa
etat
Wynagrodzenie

3500—3700 PLN brutto

Miasto
Czeremcha
Województwo
Podlaskie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe
Czas trwania oferty

03.01 31.01

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Grafika
  • Sztuka

Opis stanowiska

1. Prowadzenie zajęć z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi
2. Organizacja imprez kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych
3. Prowadzenie kawiarenki działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury
4. Wykonywanie dokumentacji fotograficznej prowadzonych działań w
Gminnym Ośrodku Kultury
5. Prowadzenie kroniki Gminnego Ośrodka Kultury
6. Współrealizacja i realizacja projektów o charakterze kulturalnym

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie z dodatkowymi ukończonymi kursami lub szkołami o charakterze artystycznym, fotograficznym, teatralnym lub wykształcenie wyższe zawodowe (pedagogiczne, fotograficzne, kulturoznawstwo, wychowanie plastyczne, animacja kultury lub pokrewne artystyczne,) ewentualnie studenci w/w kierunków
- doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi
- kreatywność, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
- umiejętność posługiwania się sprzętem komputerowym ,obsługa stron
internetowych
- umiejętności organizacyjne
- stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku

Oferujemy

praca na pełny etat w Ośrodku Kultury

Warunki aplikowania

Na adres mailowy
gok.czeremcha@gmail.com