Stanowisko

Korepetytor-pianista

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

14.12 15.01

Słowa kluczowe
  • Sztuka
  • Teatr

Opis stanowiska

Stanowisko: korepetytor-pianista
Wymiar etatu: 1 etat
Termin 1. etapu przesłuchania: 17.01.2022 r. (poniedziałek) i 24 .01.2022 r. (poniedziałek.)
Miejsce przesłuchania: Warszawska Opera Kameralna, ul. Obrońców 31
Godzina przesłuchania: godz. 14:30
Program przesłuchań:

I etap

1. Zaprezentowanie (gra na fortepianie ze śpiewaniem partii wokalnych) następujących fragmentów oper W. A. Mozarta:
- Finał II Aktu opery Wesele Figara
- Kwintet Wie? Wie? Wie? Ihr an diesem Schreckensort? z opery Czarodziejski Flet

2. Zaprezentowanie dowolnego solowego utworu fortepianowego o zaawansowanym stopniu trudności

3. Granie a vista fragmentów wyciągów fortepianowych i łatwych partytur (repertuar operowy i kantatowo-oratoryjny powstały przed rokiem 1840)

II etap

Praca ze śpiewakiem i dyrygentem.

Wymagania

• doświadczenie zawodowe na danym stanowisku
• Wykształcenie wyższe kierunkowe

Oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w instytucji kultury będącej wojewódzką samorządową jednostka organizacyjną

Warunki aplikowania

Wymagane dokumenty:

• list motywacyjny w języku polskim,
• kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i dodatkowe kwalifikacje,
• kopie świadectw pracy z dotychczasowych miejsc pracy.

Termin złożenia dokumentów: 15.01.2022
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z tytułem Korepetytor-pianista na adres rekrutacja@operakameralna.pl
W aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.