Stanowisko

Asystent/Asystentka Dyrektora ds. Kontaktów Zewnętrznych

Umowa
Miasto
Otrębusy
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

01.12 31.01

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Teatr

Opis stanowiska

1. towarzyszenie Dyrektorowi podczas spotkań w charakterze tłumacza, również spotkań poza siedzibą instytucji;
2. kontynuowanie rozmów roboczych w zakresie wspólnych przedsięwzięć z PZLPiT „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego;
3. przygotowanie spotkań dyrekcji z przedstawicielami przedstawicielstw dyplomatyczny biznesowych zgodnie z protokołem dyplomatycznym.

Wymagania

1. wykształcenie wyższe;
2. biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie;
3. znajomość innego języka obcego będzie dużym atutem;
4. gotowość pracy w godzinach popołudniowych, wieczornych również w soboty i niedzielę (warunek konieczny);
5. wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne;
6. umiejętność planowania;
7. umiejętność pracy pod presją czasu i umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów;
8. samodzielność w działaniu;
9. lojalność;
10. bardzo dobra obsługa komputera;
11. umiejętność pracy w zespole;
12. pożądane posiadanie prawa jazdy kat. B;
13. atutem będzie doświadczenie pracy w instytucji kultury

Oferujemy

1. stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
2. prace wolną od rutyny;
3. atrakcyjne warunki zatrudnienia;
4. miłą atmosferę w pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem, list motywacyjny na adres:, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.