Stanowisko

Specjalista ds. organizacyjnych

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

25.11 10.12

Słowa kluczowe
  • Administracja

Opis stanowiska

• wspieranie kierownictwa i pracowników Instytutu Polonika w przygotowywaniu projektów oraz weryfikacji umów z podmiotami zewnętrznymi, we współpracy z prawnikami zewnętrznymi Instytutu
• ustalanie terminarza przygotowywania i podpisywania umów
• monitorowanie terminów realizacji umów i płatności z nich wynikających oraz kontrola prawidłowości dostarczanych dokumentów
• przygotowywanie zestawień, raportów we współpracy z pracownikami merytorycznymi Instytutu

Wymagania

Wymagania niezbędne:
• wykształcenie wyższe, mile widziane studia prawnicze, lub studenci IV–V roku kierunków: prawo, administracja
• bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów
• dobra znajomość pakietu MS Office (w tym MS Excel)
• umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych
• obowiązkowość i rzetelność
• terminowość
• samodzielność
• odpowiedzialność, skrupulatność
• komunikatywność
• umiejętność pracy zespołowej

Wymagania dodatkowe:
• doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
• ogólna orientacja w przepisach prawa autorskiego i praw pokrewnych
• wysoka kultura osobista

Oferujemy

• pracę w przyjaznym zespole
• zaplecze socjalne
• elastyczne godziny pracy
• możliwość szkoleń

Warunki aplikowania

Wymagane dokumenty: życiorys (CV).
Wybrani kandydaci zostaną poproszeni o przesłanie dodatkowych dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe.
Osoby zainteresowane przedstawioną ofertą prosimy o złożenie CV do 10 grudnia 2021 r. osobiście w siedzibie Narodowego Instytutu Polskiego Dziedzictwa Kulturowego za Granicą POLONIKA (Warszawa, ul. Madalińskiego 101, w godz. 9:00‒15:00 od poniedziałku do piątku) lub przesłanie dokumentu w formie elektronicznej na adres rekrutacja@polonika.pl (w tytule prosimy podać: specjalista ds. organizacyjnych). Aplikacje złożone po tym terminie nie będą rozpatrywane.
Wymagane dokumenty aplikacyjne, jeśli zawierają dane w zakresie szerszym niż wskazane w prawie pracy lub dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, tj. życiorys CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinny być opatrzone klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.