Stanowisko

Specjalista ds. programowych

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

18.11 30.11

Słowa kluczowe
  • Film
  • Marketing
  • Nowe media
  • Sztuka
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

• współtworzenie programu wydarzeń w siedzibie FINA oraz w kinie Iluzjon,
• koordynacja poszczególnych cykli filmowych i wydarzeń odbywających się w FINA oraz realizacja projektów FINA,
• ścisła współpraca z innymi działami merytorycznymi FINA w celu wypracowania spójnego programu Instytucji,
• tworzenie treści redakcyjnych na potrzeby poszczególnych projektów ,
• kolaudowanie koprodukcji filmowych FINA,
• współpraca merytoryczna i organizacyjna z partnerami zewnętrznymi (instytucjami, organizacjami, osobami indywidualnymi) podczas realizacji projektów, których inicjatorem lub partnerem jest FINA.

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie – studia uniwersyteckie lub równorzędna szkoła wyższa o kierunku humanistycznym, preferowane kierunki to filmoznawstwo i kulturoznawstwo ze specjalizacją filmową,
• co najmniej 2 lata doświadczenia w programowaniu i koordynacji wydarzeń filmowych/audiowizualnych (praca w instytucji kultury/organizacji/stowarzyszeniu o profilu filmowym/audiowizualnym będzie dodatkowym atutem),
• mile widziane doświadczenie w kolaudowaniu i ocenie technicznej materiałów filmowych oraz w prowadzeniu spotkań z twórcami filmowymi,
• swobodna komunikacja w języku angielskim w mowie i piśmie,
• doświadczenie w tworzeniu, redakcji i korekcie tekstów,
• swobodne posługiwanie się podstawowym oprogramowaniem biurowym,
• samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
• umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

Oferujemy:
• umowę o pracę,
• możliwość rozwoju zawodowego w jednej z najważniejszych polskich instytucji kultury o profilu filmowym,
• grupowe ubezpieczenie na życie,
• dodatkową opiekę medyczną,
• karnety sportowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej list motywacyjny i CV na adres: Grazyna.Idziak@fina.gov.pl , wpisując w temacie wiadomości nazwę stanowiska, tj. Specjalista ds. programowych. Informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami
W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).