Stanowisko

Dokumentalista

Umowa
etat
Wynagrodzenie

3010—3500 PLN brutto

Miasto
Gdańsk
Województwo
Pomorskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

18.11 05.12

Słowa kluczowe
  • Muzeum

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Gdańsk, Ratusz Głównego Miasta oraz w terenie zgodnie z bieżącymi potrzebami

NAJWAŻNIEJSZE OBOWIĄZKI
1. prowadzenie bieżącej kroniki i dokumentowanie wydarzeń odbywających się w Gdańsku
2. gromadzenie i opracowywanie dokumentów życia społecznego i innych artefaktów współczesnych
3. ewidencjonowanie zbiorów Działu Historii
4. pełnienie dyżurów merytorycznych w oddziałach Muzeum

Wymagania

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATÓW
1. wykształcenie wyższe magisterskie w dziedzinie historii, preferowana specjalizacja archiwistyczna lub muzealnictwo
2. minimum roczny staż pracy
3. biegła znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
4. dobra organizacja pracy, własna inicjatywa
5. systematyczność, dokładność, cierpliwość
6. umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Przewiduje się zatrudnienie jednej osoby na podstawie umowy o pracę na pełny etat w równoważnym systemie czasu pracy. Standardowy czas pracy: poniedziałek – piątek w godz. 8:00-16:00 z możliwością zmian w zależności od aktualnych obowiązków.
Wynagrodzenie zasadnicze w przedziale 3.010-3.500 zł brutto, w zależności od doświadczenia kandydata. Pozostałe składniki wynagrodzenia zgodnie z Rozporządzeniem MKiDN z dnia 22 października 2015 r. w sprawie wynagradzania pracowników instytucji kultury oraz Regulaminem Wynagradzania MG.
Planowany termin zatrudnienia: styczeń 2022.

Warunki aplikowania

REKRUTACJA
Aplikacje zawierające CV z adresem poczty elektronicznej do kontaktów w sprawach rekrutacji i zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz list motywacyjny należy składać pocztą elektroniczną na adres rekrutacja[at]muzeumgdansk.pl do dnia 05.12.2021.

Rozmowy z wybranymi kandydatami odbędą się po zakończeniu naboru ofert.
Muzeum Gdańska zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Dyrektor Muzeum Gdańska może podjąć decyzję o unieważnieniu rekrutacji bez podawania przyczyny.