Stanowisko

Staż w komunikacji Fundacji Uniwersytet Dzieci

Umowa
dzieło / na zlecenie / staż / praktyki / wolontariat / zdalna
Miasto
Wrocław / Kraków
Województwo
Dolnośląskie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe / zawodowe
Czas trwania oferty

16.11 31.12

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Grafika
  • Marketing
  • Nowe media
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Kręcą Cię media, projektowanie i edukacja? Dział Komunikacji Uniwersytetu Dzieci zaprasza na staż. To szansa na wypróbowanie w praktyce Twoich umiejętności, sprawdzenie, jak pracuje się w największej tego typu organizacji pozarządowej w Polsce i twórcze spełnienie w miejscu, gdzie Twoja kreatywności w końcu znajdzie ujście!

Wymagania

Czego oczekujemy?

- elastyczności i zaangażowania
- dyspozycyjności (min. 12 godzin w tygodniu)
- umiejętności dobrego pisania
- zainteresowania światem mediów, marek i storytellingu
- otwartej głowy pełnej pomysłów
- wysokich kompetencji interpersonalnych
- rzetelności i skrupulatności

Mile widziane

- poczucie estetyki i umiejętności tworzenia grafik/wideo/robienia zdjęć
- zainteresowanie edukacją

Oferujemy

Co w zamian?

- ciekawe i rozwijające zadania
- możliwość uczenia się w praktyce
- umowa-zlecenie na okres 3 miesięcy (z opcją zostania z nami na dłużej)
- praca częściowo zdalna (preferowany Wrocław lub Kraków)

Warunki aplikowania

Jak aplikować?

1. stwórz CV
2. przedstaw siebie (w formie tekstu lub wideo)
3. prześlij swoje zgłoszenie na adres: justyna.rawinska@ud.edu.pl