Stanowisko

Patronite Hero

Umowa
wolontariat
Miasto
Kraków (możliwa współpraca zdalna)
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe
Czas trwania oferty

08.11 31.12

Słowa kluczowe
  • Grafika
  • Marketing
  • Muzyka
  • Nowe media

Opis stanowiska

Lubisz kontakt z ludźmi i wiesz, jak ich przekonać do zaangażowania w wartościowe projekty? Czujesz, że piękno dawnej i nieoczywistej muzyki sakralnej to coś ważnego i wartego wsparcia promowania? Dobrze radzisz sobie z Facebookiem, Instagramem i Twitterem? Myślisz, że marketing w sieci to coś dla Ciebie? Jeśli choć na niektóre z powyższych pytań Twoja odpowiedź brzmi „TAK”, koniecznie zostań naszym Patronite Hero, który sprawi by ziściło się nasze marzenie o Musica Divina jako festiwalu finansowanym społecznie.

W czym możesz nas wesprzeć?

- w planowaniu kampanii promocyjnej festiwalu Musica Divina oraz przekonywaniu kolejnych osób do zostania jego Patronami
- w rozmowach z potencjalnymi Patronami i opowiadaniu o idei festiwalu społecznego w angażujący sposób
- w wykorzystaniu mediów społecznościowych Fundacji inCanto i Musica Divina (Facebook, Instagram, Twitter) do promowania idei festiwalu społecznego
- w tworzeniu grafik promocyjnych

Wymagania

- zainteresowanie nowoczesnym marketingiem, e-commerce, social mediami
- zainteresowanie kulturą i sztuką, w szczególności muzyką sakralną lub gotowość do sprawdzenia swoich sił w tym obszarze
- kreatywność i otwartość
- łatwość w nawiązywaniu relacji
- terminowość i sumienność
- "lekkie pióro" i chęć rozwijania umiejętności copywriterskich

Mile widziane:
- zainteresowanie fundraisingiem
- znajomość specyfiki pracy w NGO
- umiejętności projektowania graficznego
- nowatorskie pomysły na promocję i znajomość niestandardowych narzędzi

Oferujemy

Możemy odwdzięczyć się:
- ciekawymi szkoleniami prowadzonymi przez specjalistów z kancelarii prawnej SMW Legal
- naszą wiedzą o muzyce dawnej, sakralnej i tradycyjnej
- wypuszczeniem na głęboką wodę i możliwością zdobycia cennego doświadczenia
- wprowadzeniem w specyfikę pracy w e-commerce
- zniżką w sklepie Fundacji inCanto
- zaświadczeniem o odbyciu wolontariatu i miłymi referencjami

Prosimy o uzupełnienie formularza zgłoszeniowego na poniższej stronie: