Stanowisko

Instruktor modelarstwa

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe / zawodowe
Czas trwania oferty

23.10 30.11

Słowa kluczowe
  • Edukacja

Opis stanowiska

Klub Kliny, filia Centrum Kultury Podgórza w Krakowie, poszukuje osoby na stanowisko instruktora modelarstwa.

Zakres obowiązków:
 Prowadzenie zajęć grupowych
 Opracowywanie i realizacja zaakceptowanych własnych propozycji programowych
 Dbałość o jak najwyższy poziom merytoryczny prowadzonych lekcji
 Prowadzenie elektronicznego dziennika zajęć.

Praca dodatkowa, idealna dla studentów oraz osób poszukujących ciekawych wyzwań.

Wymagania

 Doświadczenie w modelarstwie, mile widziany ukończony kurs instruktorski.
 Doświadczenie pedagogiczne
 Cierpliwe podejście do uczniów
 Dyspozycyjność w godzinach popołudniowych i wieczornych

Oferujemy

 Umowę zlecenie
 Dostęp do wszystkich niezbędnych materiałów potrzebnych do realizacji zajęć
 Pełną organizację zajęć
 Przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: kliny@ckpodgorza.pl