Stanowisko

Operator w Klubie Dowództwa Garnizonu Warszawa 1/2 etatu

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

14.10 25.10

Słowa kluczowe
  • Obsługa techniczna

Opis stanowiska

- Obsługa nagłośnieniowa form scenicznych i plenerowych, festynów, pikników, narad, spotkań itp. organizowanych przez Klubu DGW;
- Przygotowywanie wymagań eksploatacyjno-technicznych (WET) do realizowanych zakupów sprzętu multimedialnego dla Klubu DGW,
- Przygotowanie i praca przy projektach kulturalnych,

Wymagania

Wymagania niezbędne:
- Obywatelstwo: polskie
- Wykształcenie: średnie.
- Doświadczenie: minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
- Biegła znajomość obsługi komputera.
- Obsługa sprzętu nagłośnieniowego, oraz urządzeń multimedialnych znajomość obsługi cyfrowych konsol nagłośnieniowych (Yamaha, Behringer).

Dodatkowego wymagania:
- Obsługa mikserów wizyjnych.
- Umiejętność oprogramowania do edycji dźwięku i obrazu.
- Znajomość praktycznego zastosowania urządzeń oświetleniowych (Avolites Tiger Touch II).

Oferujemy

Stabilna praca w państwowej instytucji.
Dodatek do stażu pracy oraz 13 pensja.

Warunki aplikowania

Forma kontaktu z pracodawcą:
- CV, list motywacyjny z oświadczeniem: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku
o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
- Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
- Kserokopie potwierdzające doświadczenie zawodowe: świadectwa z poprzednich miejsc pracy, oraz zaświadczenie potwierdzające staż pracy w przypadku aktualnego zatrudnienia;
- Kserokopie dokumentów potwierdzających dodatkowe umiejętności (zaświadczenia o odbytych kursach, szkoleniach).

- Dokumenty należy kierować na adres e-mail:
b.dubiel@ron.mil.pl, b.jarzebowska@ron.mil.pl z dopiskiem „Oferta pracy – operator”