Stanowisko

Głównego Specjalistę ds. Aktywnej Sprzedaży

Umowa
Miasto
Otrębusy
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

14.10 30.11

Słowa kluczowe
  • Marketing
  • Teatr

Opis stanowiska

1. aktywne pozyskiwanie i budowanie długofalowej współpracy wśród klientów indywidualnych, szkół i innych placówek oświatowych, domów kultury, firm itp., poprzez kontakt osobisty, telefoniczny (spotkania);
2. odpowiedzialność za skuteczne działania sprzedażowe;
3. realizacja planów sprzedażowych i wyznaczonych zadań przełożonego;
4. współpraca z pozostałymi działami Mazowsza;
5. współtworzenie pozytywnego wizerunku marki.

Wymagania

1. osoby z minimum 3-letnim doświadczeniem na stanowiskach o zbliżonym zakresie zadań;
2. osoby z doświadczeniem w zakresie aktywnej sprzedaży (praca w terenie);
3. człowieka, który posiada doświadczenie w zakresie pozyskiwania klientów grupowych na wydarzenia kulturalne (koncerty, spektakle);
4. osoby która jest komunikatywna i dyspozycyjna
5. kogoś kto kocha to co robi i posiada aktywne prawo jazdy Kat. B 

Mile widziane:
1. bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
2. znajomość specyfiki pracy w instytucji kultury.

Oferujemy

1. stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
2. prace wolną od rutyny;
3. atrakcyjne warunki zatrudnienia;
4. miłą atmosferę w pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem, list motywacyjny na adres: kadry@mazowsze.waw.pl , skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Termin przyjmowania zgłoszeń do 30.11.2021