Stanowisko

Porządkowa/y bloku reprezentacyjnego (blok R)

Umowa
etat
Wynagrodzenie

3000—3600 PLN netto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Czas trwania oferty

06.10 04.11

Słowa kluczowe
  • Administracja

Opis stanowiska

• codzienne mycie i froterowanie posadzek na powierzonym odcinku,
• codzienne odkurzanie wykładzin dywanowych,
• codzienne mycie sanitariatów,
• mycie okien i drzwi w ustalonych terminach.

Wymagania

• dyspozycyjność do pracy według grafiku 5 dni w tygodniu (od poniedziałku do niedzieli),
• dyspozycyjność do pracy w dwuzmianowym systemie czasu pracy (7:00-15.00 oraz 14:00-22:00),
• dobra organizacja własnej pracy,
• umiejętność pracy w zespole,
• dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków, odpowiedzialność za powierzony odcinek.

Oferujemy

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• wynagrodzenie: podstawa 3000 zł brutto + dodatek stażowy (maksymalnie 20% podstawy),
• możliwość podjęcia dodatkowo płatnych zleceń w ramach działalności Teatru,
• elastyczność w doborze wolnych dni w tygodniu (za pracę w sobotę i niedzielę),
• dostęp do pakietu benefitów pracowniczych,
• dostęp do świadczeń zdrowotnych w budynku Teatru oraz do zakładowego ośrodka wypoczynkowego.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie w terminie do 5 listopada 2021 roku poprzez link: