Stanowisko

Redaktor_ka

Umowa
staż / praktyki / wolontariat / zdalna
Miasto
Cała Polska
Województwo
Mazowieckie
Czas trwania oferty

04.10 15.10

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Fotografia
  • Literatura
  • Sztuka

Opis stanowiska

Pisanie artykułów, esejów i krótkich form poświęconych sztuce, ze szczególnym uwzględnieniem polskiej sztuki najnowszej na bloga Pikoteksty: https://pikoteka.com/pl/blog. Jego podstawową misją jest upowszechnianie wiedzy o sztuce oraz doradzanie w zakresie inwestowania w dzieła sztuki.

Wymagania

Zainteresowanie sztuką, lekkie pióro, chęć do nauki.

Oferujemy

Oferujemy zdobycie doświadczenia dziennikarskiego oraz poznanie funkcjonowania galerii sztuki. Po odbyciu zdalnego stażu/praktyk istnieje możliwość zatrudnienia - poszukujemy osób do nawiązania stałej współpracy freelancerskiej.

Prosimy o przesłanie tekstu próbnego na adres kontakt@pikoteka.com. Tekst powinien opisywać twórczość wybranego artysty i mieć objętość ok. 1500 znaków ze spacjami.