Stanowisko

Specjalista ds. Aktywnego promowania marki Astra

Umowa
Miasto
Sękocin Stary
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe / zawodowe
Czas trwania oferty

27.09 24.10

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Grafika
  • Marketing
  • Nowe media

Opis stanowiska

- budowanie pozytywnego wizerunku marki
- prowadzenie fizycznych szkoleń plastycznych na terenie całego kraju
- prowadzenie szkoleń on-line
- przygotowywanie inspirujących plastycznych prac w krokach wraz z ich fotografowaniem i wstępną obróbką graficzną.
- nagrywanie filmików poradnikowych pod social media i strony internetowe
- wspieranie kreatywnych zadań Działu Marketingu i Wzornictwa

Wymagania

- mile widziane wykształcenie pedagogiczne i/lub artystyczne
- praktyczna znajomość nowych mediów i multimediów
- bardzo wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
- ponadprzeciętna kreatywność
- zdolności plastyczne
- mile widziana znajomość programów graficznych, m.in. Adobe Photoshop
- umiejętność planowania zadań i ustalania priorytetów
- samodzielność
- wielozadaniowość
- znajomość pakietu MS Office
- prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
- gotowość do częstych wyjazdów na terenie Polski

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- możliwości rozwoju zawodowego w obrębie organizacji
- samochód służbowy
- pracownicze rabaty na zakup produktów Astra
- pakiety medyczne Medicover
- dużą samodzielność w działaniu
- pracę pełną wyzwań
- pracę w młodym i energicznym zespole

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres marketing@astrapolska.pl W tytule prosimy dodać frazę Rekrutacja