Stanowisko

Mechanik

Umowa
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
zawodowe
Czas trwania oferty

24.09 31.10

Słowa kluczowe
  • Muzeum
  • Obsługa techniczna

Opis stanowiska

• Obsługa i konserwacja urządzeń i instalacji technicznych budynkowych;
• kontrola parametrów pracy, regulacje mechaniczne i naprawy oraz usuwanie awarii;
• czynności eksploatacyjne, demontażowe i montażowe oraz pomocnicze czynności transportowe.

Wymagania

• Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;
• znajomość zasad eksploatacji urządzeń i instalacji grzewczych lub chłodniczych;
• zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów (warunek konieczny);
• min. 6-miesięczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy.

Oferujemy

• Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
• możliwość współpracy z zaangażowanym zespołem specjalistów;
• stałe godziny pracy, a po okresie próbnym zatrudnienie w równoważnym systemie czasu pracy;
• atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, kasa zapomogowo-pożyczkowa, dofinansowanie wypoczynku);
• możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych (darmowe wejścia na wszystkie wystawy w MNK).

Aplikacje prosimy przesyłać w terminie do 31.10.2021 za pośrednictwem formularza:

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty oraz zastrzegamy sobie prawo do zakończenia rekrutacji przed podanym powyżej terminem.