Stanowisko

Specjalista/Starszy specjalista ds. zamówień publicznych

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

09.09 26.09

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Edukacja
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

• samodzielne prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w trybie pzp,
• udział w pracach komisji przetargowych,
• przygotowywanie planu zamówień publicznych,
• współpraca z Urzędem Zamówień Publicznych,
• prowadzenie rejestru i weryfikacja wniosków finansowych o zamówienia publiczne,
• przygotowywanie sprawozdania z udzielonych zamówień.

Wymagania

• wykształcenie wyższe, pożądane prawnicze lub ukończone studia podyplomowe w zakresie zamówień publicznych,
• min. 2 lata doświadczenia w realizacji postępowań o udzielenie zamówienia publicznego,
• bardzo dobra znajomość pakietu Office,
• wysokie umiejętności organizacyjne,
• samodzielność, dokładność i sumienność.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• uczestnictwo w ambitnych projektach nowoczesnej instytucji kultury,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
• nowoczesne biuro zlokalizowane przy stacji metra,
• benefity pracownicze (m.in. ZFŚS, karta multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków obcych).