Stanowisko

Konserwator-rzemieślnik

Umowa
Miasto
Wrocław
Województwo
Dolnośląskie
Wykształcenie
średnie / zawodowe
Czas trwania oferty

07.09 31.10

Słowa kluczowe
  • Muzeum
  • Obsługa techniczna

Opis stanowiska

Osoba ta odpowiedzialna będzie za wykonywanie wszelkich niezbędnych prac konserwatorsko-naprawczych koniecznych do prawidłowego funkcjonowania Muzeum:

• monitorowanie stanu technicznego, konserwowanie/naprawianie instalacji wodno-kanalizacyjnych w budynku (m.in. obchód Kanału Technicznego wraz z hydrofornią wody w celu wykrycia usterek w działaniu przebiegających instalacji i ich zgłaszania do usunięcia; naprawy i wymiana urządzeń hydraulicznych, spłuczek, zaworów, kranów, białej armatury, a ponadto pojemników na mydło/papier itp.; zabezpieczenie instalacji wodociągowej zewnętrznej na okres zimowy),
• monitorowanie stanu technicznego, konserwowanie/naprawianie instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnej oraz instalacji c.o. w budynku pod względem bezusterkowego działania,
• monitorowanie stanu technicznego, konserwowanie/naprawianie elementów budynku (wykonywanie drobnych prac malarskich, okresowe sprawdzanie i konserwacja wszystkich zamków, klamek, zawiasów i ich naprawa/wymiana, usuwanie w okresie letnim zanieczyszczeń z dachu i rynien obiektu, usuwanie w okresie zimowym śniegu z dostępnych powierzchni płaskich dachu obiektu oraz przed budynkiem),
• monitorowanie i konserwacja terenu w otoczeniu budynku (m.in. otoczenia drzwi wejściowych i bram bocznych, w okresie suszy podlewanie trawników itp.),
• zapewnienie poprzez naprawy i konserwację sprawności działania sprzętu biurowego typu zamknięcia szaf/biurek, krzesła obrotowe itp.,
• obsługa platform dla inwalidów oraz podnośnika nożycowego,
• wykonywanie innych prac zleconych przez bezpośredniego przełożonego lub Kierownika Oddziału, zgodnie z kwalifikacjami pracownika,
• usuwanie na bieżąco stwierdzonych usterek i awarii będących w zakresie obowiązków pracownika.

Wymagania

• wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe w branży budowlanej (mile widziane dodatkowe uprawnienia),
• rzetelność, sumienność, lojalność,
• komunikatywność,
• umiejętność pracy zespołowej,
• wysoka kultura osobista.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• stałe godziny pracy
• wymiar 8/8

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV listownie na adres MNWr lub mailowo na adres: sekretariat@mnwr.pl (z adnotacją „Rekrutacja”) do dnia 30.09.2021 r.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Muzeum Narodowe we Wrocławiu moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w tym ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w kodeksie pracy lub innych przepisach prawa).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Muzeum Narodowe we Wrocławiu moich danych osobowych do celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Administratorem danych osobowych jest Muzeum Narodowe we Wrocławiu, z siedzibą przy pl. Powstańców Warszawy 5, 50-153 Wrocław. Podanie i zgoda na przetwarzanie dodatkowych danych osobowych, a także zgoda na przetwarzanie ich do celów innych rekrutacji prowadzonych przez administratora jest w całości dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji, a także może być wycofana w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych i przysługujących Państwu praw dostępne są w zakładce Polityka Prywatności na stronie mnwr.pl.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.