Specjalistka/Specjalista w Biurze ds. Programu Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Sztuki Wizualne Instytucja zarządzająca Programem – Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki

Umowa
etat
Wynagrodzenie

4300—5000 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

02.09 22.09

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Przyjmowanie i przeprowadzanie procedury oceny formalnej i rachunkowej zarejestrowanych wniosków, obsługa programów/aplikacji związanych z Systemem Zarządzania MKDNiS (Szpon/EBOI), weryfikacja zaktualizowanych wniosków pod względem finansowym i merytorycznym, sporządzanie i zawieranie umów, aneksów, wniosków na wypłaty z beneficjentami oraz ich rozliczenie, przygotowywanie raportów i analiz.

Wymagania

Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel, gotowość i umiejętność do podjęcia pracy związanej z finansami i rozliczeniami, umiejętność pracy biurowej i prowadzenia korespondencji, umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresowych, odpowiedzialność, sumienność, dokładność, komunikatywność, mile widziane doświadczenie w obszarze księgowości/finansów, mile widziana wiedza z zakresu sztuki współczesnej i środowiska artystycznego, wykształcenie minimum średnie.

Oferujemy

Zatrudnienie na 3/4 etatu, możliwość podnoszenia kwalifikacji, pracę w przyjaznej atmosferze w instytucji kultury

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Zachęcie - Narodowa Galeria Sztuki prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@zacheta.art.pl. W tytule e-maila prosimy wpisać hasło "Rekrutacja". Do CV prosimy dołączyć klauzulę o następującej streści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zachętę - Narodową Galerię Sztuki w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym na aplikowane przeze mnie stanowisko".