Stanowisko

Praktykant/wolontariusz podczas Light.Move.Festival

Umowa
staż / praktyki / wolontariat
Miasto
Łódź
Województwo
Łódzkie
Czas trwania oferty

01.09 19.09

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Film
  • Fotografia
  • IT
  • Literatura
  • Nowe media
  • Obsługa techniczna
  • Sztuka

Opis stanowiska

Jedenasta edycja Light.Move.Festival. rozpocznie się już 24 września! Jeśli chcesz pomóc przy tym niezwykłym wydarzeniu i zobaczyć, jak wygląda przygotowanie międzynarodowego festiwalu „od kuchni”, zostań wolontariuszem LMF!

Jeżeli:
-chcesz zostać częścią zespołu festiwalowego,
-zastanawiasz się, jak wygląda od środka organizacja ogromnego wydarzenia,
-jesteś pasjonatką/pasjonatem Łodzi oraz kultury,
-chcesz poznać ciekawych artystów z całego świata,
LMF czeka na Ciebie!

W tym roku pomoc przy festiwalu potrzebna będzie nie tylko w okresie samego wydarzenia, ale również od początku września przy tworzeniu instalacji festiwalowych. W związku z tym już teraz zachęcamy do wysyłania zgłoszeń.

Wymagania

-sumienność
-otwartość
-chęć nauki nowych rzeczy

Oferujemy

Zostając naszym wolontariuszem zyskasz:
- możliwość zaliczenia praktyk studenckich,
- udział przy tworzeniu instalacji artystycznych oraz aranżacji przestrzeni festiwalowej,
- doświadczenie przy organizacji festiwalu,
- świetne kontakty, które na pewno zaowocują w przyszłości!

Sekcje, w których możesz działać:
- logistyczno-techniczna
- informacyjna
- biuro gości
- biuro prasowe (teksty, wywiady, social media)
- fotograficzna
- tłumaczeniowa

Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny tu- https://www.lmf.com.pl/page/42 i daj nam znać o sobie pisząc maila na adres: wolontariat@lmf.com.pl

W razie pytań pisz lub dzwoń:
wolontariat@lmf.com.pl
781 020 329