Stanowisko

Kierownik Sekcji Realizacji Wystaw

Umowa
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

24.08 20.09

Słowa kluczowe
  • Muzeum

Opis stanowiska

Główne obowiązki:
• Zarządzanie podległymi pracownikami oraz nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem Sekcji, z uwzględnieniem terminowego i oszczędnego wykonywania zadań, ze szczególnym uwzględnieniem tych wynikających z planu wystaw Muzeum;
• Planowanie i nadzór nad realizacją harmonogramu transportów i pracy montażystów oraz kierowców-montażystów Sekcji;
• Bieżące monitorowanie i kontrola pracy pracowników w Sekcji oraz ustalanie priorytetów zadań do wykonania w uzgodnieniu z osobami zlecającymi;
• Organizowanie i koordynowanie wszelkich spraw związanych z transportami dzieł sztuki w związku z realizowanymi wystawami oraz zgodnie z innymi zleceniami napływającymi z działów Muzeum;
• Prowadzenie dokumentacji Sekcji, w tym weryfikowanie i usprawnianie procedur i narzędzi do zarządzania pracą, które funkcjonują w Sekcji (harmonogramy, budżety, bazy, wzory umów, zleceń, wniosków itp.) w oparciu o nabywane doświadczenie i ewentualne zmiany zachodzące w procesie realizacji wystaw;
• Przeprowadzenie procedur ubezpieczania obiektów zgodnie z zleceniami od koordynatorów wystaw;
• Przeprowadzenie procedur wyłaniania zewnętrznych wykonawców transportów we współpracy z koordynatorami wystaw i Działem Zamówień Publicznych;
• Sporządzanie zleceń wewnętrznych do działów Muzeum i zewnętrznych na zakup usług i sprzętu związanego z organizowanymi wystawami;
• Nadzór nad magazynem tymczasowym podlegającym Sekcji, w szczególności w ramach harmonogramu pracy magazynu i opieki nad dziełami sztuki przechowywanymi w magazynie;
• Prowadzenie ewidencji czasu pracy i wykorzystania samochodów służbowych Muzeum oraz wózka widłowego, jak również dbanie o terminowe wykonywanie przeglądów i ubezpieczeń.

Wymagania

Oczekujemy:
• Wykształcenia wyższego o profilu logistycznym, technicznym lub związanym z zarządzaniem;
• Wiedzy i doświadczenia z zakresu logistyki oraz procesów logistycznych;
• Min. 5 lat doświadczenia zawodowego w zakresie zarządzania zespołem;
• Bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera i pakietu MS Office, w tym w szczególności programu Excel;
• Znajomości języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym (min. B2);
• Zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych, w tym budowania relacji z pracownikami Sekcji, utrzymywania dobrej atmosfery pracy, umiejętności rozwiązywania konfliktów, pracy w zespole oraz motywowania zespołu w warunkach zmian;
• Bardzo dobrej organizacji pracy własnej i podległych pracowników, w tym umiejętności ustalania priorytetów;
• Inicjatywności oraz nastawienia na aktywne poszukiwanie rozwiązań;
• Wysoko rozwiniętych umiejętności podejmowania decyzji oraz pracy pod presją czasu;
• Zdolności logistyczno-analitycznych;
• Prawo jazdy kat. B – mile widziane.

Oferujemy

Oferujemy:
• Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat w kadrze zarządczej renomowanej instytucji kultury;
• Współpracę z zaangażowanym zespołem specjalistów;
• Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych;
• Atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, kasa zapomogowo-pożyczkowa, dofinansowanie wypoczynku);
• Możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych (darmowe wejścia na wszystkie wystawy w MNK).

Aplikacje prosimy przesyłać w terminie do 20 września 2021 za pośrednictwem formularza:

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty oraz zastrzegamy sobie prawo do zakończenia rekrutacji przed podanym powyżej terminem.