Stanowisko

specjalistka/specjalista ds. projektów

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

17.08 16.09

Słowa kluczowe
  • Muzyka
  • Sztuka
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Zadania:
• koordynowanie dużych wydarzeń tanecznych w skali ogólnopolskiej i międzynarodowej (od planowania, przez kompleksowe organizowanie aż po finalne rozliczenie);
• współpraca z partnerami NIMiT, a także z przedstawicielami środowiska tańca;
• budżetowanie projektów;
• przygotowywanie dokumentacji projektów;
• sporządzanie raportów merytorycznych i finansowych;
• udział w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez NIMiT;
• wprowadzanie i wdrażanie nowych rozwiązań;
• samodzielne prowadzenie projektów w konsultacji z kierownikiem.

Wymagania

Oczekiwania:
• umiejętność pracy w zespole, sumienność i terminowość;
• pozytywne nastawienie, praca z wizją ukończenia zadania;
• dobra organizacja pracy;
• otwartość na kontakty wewnętrzne i zewnętrzne;
• wykształcenie wyższe magisterskie;
• doświadczenie w prowadzeniu projektów z obszaru kultury;
• biegła obsługa komputera i pakietu MS Office;
• dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Oferujemy:
• umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;
• prywatną opiekę medyczną;
• dofinansowanie tzw. wczasów pod gruszą;
• ciekawą i pełną wyzwań pracę w kreatywnej przestrzeni;
• dużą samodzielność pracy;
• możliwość realizacji własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań;
• świetną atmosferę i pracę w zgranym zespole;
• możliwość nauki i rozwoju zawodowego dzięki udziałowi w wielu ciekawych i różnorodnych projektach;
• miejsce pracy w samym sercu Warszawy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV do dnia 16 września 2021 r. na adres: hr@nimit.pl
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO) oraz Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z roku 2019 r., poz. 1781 z późn. zm.)”
Jeśli jest Pani/Pan zainteresowany rozpatrywaniem Pani/Pana kandydatury w późniejszych rekrutacjach prosimy o dopisanie: „Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.” Informujemy, że Administratorem danych jest Narodowy Instytut Muzyki i Tańca z siedzibą w Warszawie przy ul. A. Fredry 8.
Wszelkie informacje na temat przetwarzania danych osobowych można znaleźć w naszej Polityce Prywatności pod adresem: https://nimit.pl/rodo/