Stanowisko

Specjalista w Sekcji Multimediów

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

20.07 15.08

Słowa kluczowe
  • Film
  • Marketing
  • Nowe media
  • Obsługa techniczna

Opis stanowiska

Instytut Adama Mickiewicza jest narodową instytucją kultury, której misją jest budowa i komunikacja wymiaru kulturalnego marki Polska poprzez aktywny udział w międzynarodowej wymianie kulturalnej. Instytut zrealizował i realizuje projekty kulturalne w 70 krajach na 5 kontynentach, m.in. w Wielkiej Brytanii, Rosji, Izraelu, krajach Beneluksu, Hiszpanii, Austrii, Szwecji, Francji, Niemczech, Turcji, USA, na Ukrainie, Litwie, a także w Algierii, Maroku, Indiach, Japonii i Chinach. W ramach dotychczas zrealizowanych działań IAM zaprezentował blisko 5 550 wydarzeń, które obejrzało blisko 52 miliony widzów na pięciu kontynentach. Wszystkie projekty prowadzone przez Instytut sygnowane są flagową marką Culture.pl.

Do zadań osoby, której szukamy należeć będzie, m. in.:
• przygotowywanie dokumentacji filmowej z wydarzeń krajowych oraz zagranicznych (ustawianie i obsługa planu – kamery, światło, dźwięk)
• pomoc techniczna przy utrzymaniu sprzętu (m. in. dbałość o stan baterii, nośników, opieka nad sprzętem wideo i audio, ewentualnie planowanie zakupów)
• obsługa kanału vimeo Culture.pl (pilnowanie płatności, kontrola filmów wrzucanych przez innych użytkowników)
• przygotowywanie „surowych” materiałów do raportów i sprawozdań z realizacji działań
• współpraca z fotoedytorem oraz partnerami zewnętrznymi przy pozyskiwaniu dodatkowych zdjęć do materiałów wideo
• montaż materiałów wideo (Premiere, After Effects)
• konwertowanie plików, zmiany logotypów, planszy, przygotowywanie plików srt
• zakup licencji Adobe
• przygotowywanie napisów do filmów
• archiwizacja nakręconych materiałów
• rozliczenie kosztów nagrań, właściwe tworzenie oprawy graficznej materiałów wideo
• kontrola jakości materiałów wideo pojawiających się na serwisach www zarządzanych przez Instytut

Wymagania

Od kandydatów i kandydatek oczekujemy:
• minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
• biegłej znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na prowadzenie kanałów i strony,
• wykształcenia wyższego, preferowane kierunki humanistyczne,
• przedstawienia aktualnego portfolio
• znajomości narzędzi oraz bieżących trendów,
• samodzielności i kreatywności,
• dobrej organizacji pracy i dbałości o detale.

Dodatkowym atutem będzie:
• wiedza o polskiej kulturze i przedsięwzięciach kulturalnych w Polsce,
• znajomość międzynarodowego rynku kultury,

Oferujemy

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę umowę cywilno-prawną
• dobre relacje w zespole zaangażowanych i doświadczonych specjalistów,
• udział w projektach międzynarodowych w obszarze kultury i sztuki,
• środowisko pracy wykorzystujące nowoczesne narzędzia i techniki.

W celu zaaplikowania na to stanowisko, prosimy kliknąć w poniższy link lub skopiować poniższy link i otworzyć go w nowym oknie przeglądarki:
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.