Stanowisko

Instruktor ośrodka kultury i edukacji

Umowa
dzieło / na zlecenie / staż / praktyki / wolontariat
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

16.07 30.09

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Film
  • Fotografia
  • Grafika
  • IT
  • Literatura
  • Muzyka
  • Nowe media
  • Sztuka
  • Teatr
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Ośrodek Kultury i Edukacji mieszczący się na warszawskim Bemowie poszukuje instruktorów różnorodnych sfer kultury oraz edukacji do prowadzenia zajęć autorskich z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi w tym z seniorami.

Wymagania

wykształcenie wyższe kierunkowe wg. specjalności prowadzonych zajęć

Oferujemy

Praca dodatkowa na umowę zlecenie w ustalonym elastycznie harmonogramie zajęć ośrodka

Prosimy o przesłanie aktualnego CV oraz krótkiego opisu proponowanych zajęć autorskich. z zakresu kultury, edukacji i sportu na adres: okie@smwola.com.pl