Stanowisko

Specjalista ds. Wynajmu i Współpracy

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

12.07 01.08

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Marketing
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

•Pozyskiwanie klientów na wynajem przestrzeni DK Kadr;
•Pozyskiwanie współprac zewnętrznych, wpisujących się w cele statutowe instytucji;
•Przygotowanie, realizacja, obsługa i rozliczanie ww. przedsięwzięć;
•Prowadzenie niezbędnej dokumentacji, w tym sporządzanie umów, raportów, sprawozdań;
•Tworzenie ofert skonstruowanych pod wymagania klientów;

Wymagania

•Min 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
•Umiejętność budowania relacji z klientami;
•Profesjonalizm, staranność i skrupulatność oraz umiejętność tworzenia dokumentów;
•Pomysłowość i nieszablonowe myślenie;
•Mile widziana znajomość specyfiki samorządowych instytucji kultury, w tym Ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej, a także Prawa Zamówień Publicznych.

Oferujemy

•stabilną pracę w nowej siedzibie Domu Kultury „KADR”,
•stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt b2b;
•premię od sprzedaży, jako składnik wynagrodzenia;
•zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin lub część etatu - praca w równoważnym systemie czasu pracy;
•świadczenia socjalne, zniżki dla pracowników i ich rodzin na zajęcia edukacyjno-artystyczne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz Listu motywacyjnego na adres rekrutacja@dkkadr.waw.pl (w temacie wiadomości prosimy wpisać stanowisko pracy).
Wszystkim Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi Kandydatami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji:
Do celów rekrutacyjnych prosimy zawrzeć w aplikacji niniejszą klauzulę:
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dom Kultury „KADR”
w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy, ul. W. Rzymowskiego 32, 02-697 Warszawa, w celu
i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym na aplikowane przeze mnie Stanowisko Specjalisty ds. Wynajmu i Współpracy".