Stanowisko

SPECJALISTKA/SPECJALISTA ds. DIGITAL MARKETINGU

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

08.07 01.08

Słowa kluczowe
  • Film
  • Marketing

Opis stanowiska

• Współtworzenie i realizacja strategii działań w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIN, YouTube) Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy oraz platformy VOD Warszawa;
• Tworzenie materiałów do mediów społecznościowych – treści postów, relacji, prostych grafik opartych na szablonach przygotowanych zgodnie z identyfikacją wizualną CKF i VOD Warszawa;
• Redakcja, wysyłka i optymalizacja newslettera CKF i VOD Warszawa;
• Redakcja i publikacja materiałów na stronie internetowej www.ckf.waw.pl oraz jej optymalizacja pod kątem SEO/SEM;
• Samodzielna realizacja kampanii reklamowych w mediach społecznościowych i środowisku Google;
• Nawiązywanie współpracy reklamowej i partnerstw z mediami oraz influencerami;
• Przygotowywanie raportów z wynikami podejmowanych działań oraz rekomendowanie przyszłych działań w oparciu wyciągane wnioski;
• Współpraca z innymi działami CKF oraz innymi instytucjami kultury publikującymi swoje treści na platformie VOD Warszawa.

Wymagania

• Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
• Znajomość mediów społecznościowych i narzędzi: MS Office, Drupal, Freshmail, Canva, Adobe InDesign, Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads, LinkedIN Ads
• Znajomość trendów w digital marketingu;
• Perfekcyjne posługiwanie się językiem polskim;
• Znajomość j. angielskiego;
• Wykształcenie wyższe;
• Umiejętność organizacji pracy własnej, nadawania priorytetów zadaniom, inicjatywa w podejmowaniu wyzwań;
• Zorientowanie na pracę zespołową, komunikatywność i wysoka kultura osobista;
• Znajomość specyfiki pracy w jednostkach sektora publicznego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

• Umowę zlecenie; planowana data rozpoczęcia współpracy: 9.08.2021;
• Pracę w większości zdalną w dynamicznie rozwijającej się, nowopowstałej, samorządowej instytucji kultury w Warszawie;
• Możliwość pracy stacjonarnej z biur CKF zlokalizowanych w centrum Warszawy;
• Możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach i w doskonaleniu zawodowym;
• Fantastyczny zespół i dobrą atmosferę pracy;

CV (w pliku PDF) prosimy przesyłać w terminie do dnia 1.08.2021 roku mailem na adres: rekrutacja@ckf.waw.pl z nazwą stanowiska w tytule maila
Opcjonalnie: Jeśli chcesz brać udział w naszych kolejnych rekrutacjach, dołącz podpisane własnoręcznie oświadczenie wyrażające zgodę na przetwarzanie danych osobowych poniższej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy z siedzibą w Warszawie w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Informacje na temat przetwarzania danych:
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy jest Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy z siedzibą w Warszawie przy ul. Szpitalnej 5/18 (dalej Administrator lub CKF), wpisane do Rejestru Instytucji Kultury prowadzonego przez Miasto Stołeczne Warszawa reprezentowane przez Dyrektora Centrum.