Przesłuchania do zespołu orkiestry Teatru Muzycznego w Lublinie

Umowa
Miasto
Lublin
Województwo
Lubelskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

02.07 31.07

Słowa kluczowe
  • Muzyka
  • Teatr

Opis stanowiska

Teatr Muzyczny w Lublinie ogłasza przesłuchania do zespołu orkiestry na stanowiska muzyka orkiestrowego w grupach:

+ skrzypiec,
+ altówek,
+ kontrabasów (umiejętność gry na gitarze basowej będzie dodatkowym atutem),
+ fagotów,
+ waltorni,
+ trąbek,
+ harfa.

Wymagania

+ wykształcenie wyższe kierunkowe,
+ dyspozycyjność,

Oferujemy

Przesłuchania odbędą się między 13 a 18 września 2021 r. w siedzibie Teatru. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, którym prześlemy program przesłuchań oraz umówimy jego dokładny termin.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub dossier artystycznego z wymaganymi klauzulami:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, nr telefonu oraz adresu e-mail przez Teatr Muzyczny w Lublinie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) oraz do celów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych po zakończeniu rekrutacji do celów kontaktowych w przyszłości w celu podjęcia współpracy. Oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości wycofania tej zgody w dowolnym momencie, jak również, iż od tej zgody nie jest uzależnione świadczenie usług ani wykonanie umowy.

z własnoręcznym podpisem, do dnia 31 lipca 2021 r. na adres mailowy: sekretariat@teatrmuzyczny.eu

Klauzule oraz informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych zgodna z RODO dostępne są na stronie: http://teatrmuzyczny.eu/kontakt/do-pobrania

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.