Stanowisko

Zastępca Kierownika Wydziału Programowania i Relacji

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

29.06 26.07

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Film
  • Fotografia
  • Grafika
  • Literatura
  • Muzyka
  • Nowe media
  • Sztuka
  • Teatr
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Osoba, której szukamy będzie zatrudniona na stanowisku Zastępcy Kierownika Wydziału zajmującego się programowaniem wydarzeń kulturalnych i artystycznych oraz nawiązywaniem i utrzymywaniem relacji z partnerami Instytutu, w tym:
• opracowywaniem założeń do wieloletnich planów strategicznych Instytutu i ich aktualizowaniem we współpracy z Kierownikiem Wydziału,
• monitorowaniem trendów kulturalnych w Polsce i na świecie oraz dzieleniem się tą wiedzą z zespołem Instytutu,
• prowadzeniem cyklicznego procesu planowania działań programowych Instytutu we współpracy z Kierownikiem Wydziału,
• organizacją i merytorycznym nadzorem nad procesem programowania we współpracy z Kierownikiem Wydziału,
• inicjowaniem projektów zgodnych z zatwierdzoną przez Organizatora Koncepcją programową Dyrektora i z planami wieloletnimi Instytutu,
• weryfikacją merytoryczną zgłaszanych propozycji projektowych pod względem zgodności z zatwierdzoną przez Organizatora Koncepcją programową Dyrektora i planami wieloletnimi Instytutu, także w zakresie proponowanych partnerów,
• przygotowywaniem merytorycznym projektów, w sposób pozwalający na ich dalszą realizację przez Wydział Projektów i Wydarzeń Artystycznych oraz Wydział Marketingu,
• programowaniem projektów rezydencyjnych, wizyt studyjnych oraz współpracą przy ich realizacji,
• opracowywaniem koncepcji programów dotacyjnych Instytutu, koordynacją procesu oceny merytorycznej projektów zgłaszanych do programów dotacyjnych we współpracy z Kierownikiem Wydziału oraz z Wydziałem Projektów i Wydarzeń Artystycznych,
• przeprowadzaniem kwerend i skautingów

Wymagania

Poszukujemy osób, które posiadają:

• doskonałą znajomość trendów dotyczących kultury i sztuki – polskiej i światowej,
• doskonałą znajomość polskiej kultury, sztuki i historii,
• co najmniej 5 lat doświadczenia w programowani i planowaniu wydarzeń artystycznych lub kulturalnych,
• doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
• biegłą znajomość języka angielskiego,
• umiejętność współpracy w środowisku międzynarodowym, sprawnej komunikacji interpersonalnej, efektywnego działania pod presją czasu,
• wyższe wykształcenie – mile widziane w zakresie kultury, sztuki lub pokrewne,
• biegłą znajomość środowiska MS Office,
• rzetelność, dbałość o szczegóły,
• wysoką kulturę osobistą.

Mile widziane będą:
• doświadczenie w realizacji projektów artystycznych lub kulturalnych w roli kierownika projektu,
• doświadczenie w działaniach z wykorzystaniem prawa zamówień publicznych.

Oferujemy

Oferujemy:
1. zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
2. możliwość współkierowania komórką skupiającą zaangażowanych i doświadczonych specjalistów,
3. udział w projektach międzynarodowych w obszarze kultury, sztuki i wydarzeń artystycznych,
4. możliwość udziału w szkoleniach i konferencjach oraz innych wydarzeniach edukacyjnych wspierających rozwój zawodowy.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Prosimy o przesyłania aplikacji (cv i list motywacyjny) do 26 lipca 2021 r.

W celu zaaplikowania na to stanowisko, prosimy kliknąć w poniższy link lub skopiować poniższy link i otworzyć go w nowym oknie przeglądarki: