Stanowisko

Specjalista/Specjalistka ds. promocji

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Czas trwania oferty

01.06 13.06

Słowa kluczowe
  • Marketing
  • Nowe media

Opis stanowiska

Szukamy osoby, która z zapałem i profesjonalizmem będzie rozwijać promocję CAS, jak i całej archiwistyki społecznej. Osoby, która dobrze czuje się w promocji projektów kulturalnych i chce rozwijać dziedzinę opartą na aktywności setek społeczności i środowisk. Osoby, która lubi współpracę z ludźmi i nie boi się organizowania kwestii formalnych czy opracowywania dokumentacji.

Twoje obowiązki:

- realizacja strategii promocji instytucji, jak i poszczególnych projektów we
współpracy z zespołem CAS, bieżące monitorowanie efektywności
prowadzonych działań,
- planowanie oraz nadzór nad produkcją, dystrybucją i udostępnianiem
materiałów promocyjnych (graficznych, fotograficznych, filmowych),
- pisanie tekstów promocyjnych,
- tworzenie treści na media społecznościowe,
- zakup reklam (w tym płatnych kampanii w Internecie) i usług marketingowych,
- współpraca z grafikiem,
- przygotowywanie dokumentacji do udzielania zamówień publicznych,
- prowadzenie harmonogramu działań oraz nadzorowanie realizacji jego
kolejnych etapów,
- przygotowanie sprawozdań i podsumowań dotyczących działań
promocyjnych.

Wymagania

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- doświadczenie w prowadzeniu działań komunikacyjnych w mediach
społecznościowych,
- praktyczna wiedza w zakresie Facebook Ads, Google Ads, Google Analytics,
- umiejętność analizowania danych, tworzenia raportów i wyciągania wniosków
celem optymalizacji działań promocyjnych,
- umiejętność swobodnego pisania jasnych, atrakcyjnych tekstów
promocyjnych,
- umiejętność pracy w zespole,
- komunikatywność,
- sumienność, systematyczność,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- zaangażowanie i samodzielność w prowadzeniu działań.

Mile widziane:
- doświadczenie w promocji projektów w instytucjach kultury.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie – w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
pracy
- przyjazną atmosferę pracy
- możliwość rozwoju zawodowego
- samodzielność w realizacji zadań
- widełki wynagrodzenia: 3000-3400 zł netto.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego zawierającego odpowiedź na pytania:

- dlaczego chcesz pracować w Centrum Archiwistyki Społecznej,
- opisz projekt z zakresu promocji, który prowadziłaś/eś i z którego jesteś
najbardziej zadowolony.

CV, list motywacyjny zawierający odpowiedzi na ww. pytania prosimy przesłać
na adres: praca@cas.org.pl.

W tytule maila proszę wpisać: “Specjalista/specjalistka ds. promocji”.

Zgłoszenia przyjmujemy do 13 czerwca (włącznie).

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji”.

Centrum Archiwistyki Społecznej zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna:
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (Dz. Urz. UE L 2016), Centrum Archiwistyki Społecznej informuje, że:

1. Administratorem danych osobowych jest Centrum Archiwistyki Społecznej z siedzibą w Warszawie (02-516) ul. Rejtana 17, lok. 25/26/27, tel: 22 294 11 00.

2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Centrum Archiwistyki Społecznej możliwy jest pod adresem email iod@cas.org.pl.

3. Dane osobowe kandydata na wolne stanowisko pracy (dalej “kandydat”) przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji w ramach ogłoszonej rekrutacji na wolne stanowisko pracy przez Centrum Archiwistyki Społecznej.