Praktyka / produkcja video sferycznego 360 VR, produkcja koncertów // Fundacja Plateaux

Profil Działalności

W ramach stażu realizowane będą działania wspomagające w obszarach: ### realizacja materiałów video w technologii obrazu sferycznego 360 VR ### realizacja wydarzeń własnych lub we współpracy z innymi podmiotami publicznymi/NGO (muzycznych, audiowizualnych)

Adres

Warszawa / zdalnie / możliwe okazjonalne wyjazdy (na terenie Polski)

Województwo
Mazowieckie
Słowa kluczowe
  • Film
  • Fotografia
  • Grafika
  • Muzyka
  • Nowe media
  • Obsługa techniczna
  • Zarządzanie projektem
Termin Praktyk
14.06.2021 - 30.09.2021
Długość Praktyk
240 godzin
Tryb

praktyki również w weekendy

Dni robocze

2 dni w tygodniu

Zakres Obowiązków

Działania asystenckie i wspomagające w podanych powyżej obszarach działalności Plateaux i jednostek podległych.

Najważniejsza będzie dokładność i sumienność w wykonywanej pracy przy jednoczesnej elastyczności i efektywności realizacji poszczególnych działań.

Ze względu na zróżnicowanie charakteru działań, szczegółowy zakres obowiązków zostanie ustalony w porozumieniu ze stażystą.

Cel Praktyk

Staż oferuje możliwość zdobycia doświadczenia i praktycznych umiejętności na następujących polach:
- produkcja materiału audiowizualnego (filmowego) w nowoczesnej technologii 360 VR
- organizacja wydarzenia muzycznego, produkcja i promocja koncertu, festiwalu
- mechanizmy współpracy projektowej, cykl życia projektu, specyfika projektowej filozofii zarządzania

Preferowane kierunki studiów

bez preferencji

Dodatkowe wymagania

Mile widziane wcześniejsze doświadczenie przy produkcji filmowej.

Mile widziane wcześniejsze doświadczenie przy organizacji wydarzeń muzycznych/eventów.

Mile widziane aktywne prawo jazdy B.

Mile widziane doświadczenie w NGO.

Mile widziana znajomość języka angielskiego, mandaryńskiego (chińskiego), koreańskiego i/lub japońskiego.

Uwagi

Możesz aplikować na 3 oferty w ramach praktykuj w kulturze.