Stanowisko

Aktor / tancerz / epizodysta

Umowa
dzieło / na zlecenie / staż / praktyki / wolontariat / zdalna
Miasto
Wrocław
Województwo
Dolnośląskie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

24.05 20.06

Słowa kluczowe
  • Marketing
  • Muzyka
  • Sztuka
  • Teatr
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Teatr Mostów poszukuje aktorów oraz tancerzy do głównych ról męskich w spektaklu zaangażowanym społecznie.

Role w wieku: 17 - 60 lat!

Jeśli jesteś otwarty, zaangażowany i lubisz działać oddolnie - wyślij swoje zgłoszenie!

Próby oraz premiera zaplanowane są we Wrocławiu. Na dalszym etapie planujemy dystrybucję ogólnokrajową.

Szukamy zarówno profesjonalistów, jak i utalentowanych amatorów. Jeśli chciałbyś zagrać epizod lub statystować - również zapraszamy!

Szczegóły projektu przekażemy Ci mailowo.

Zgłoszenia prosimy wysyłać pod adres: teatrmostow@gmail.com

Wymagania

Wykształcenie/zdolności aktorskie/taneczne
Otwartość
Dyspozycyjność
Zaangażowanie
Pasję

Oferujemy

Doświadczenie, dobre znajomości, artystyczne uniesienia, możliwość stworzenia niezapomnianej kreacji i wsparcia oddolnego projektu młodych twórców.

Napisz: teatrmostow@gmail.com (do zgłoszenia załącz swoje zdjęcie, opis doświadczeń - resztę ustalimy mailowo).