Stanowisko

Pracownik gospodarczy

Umowa
Miasto
Łódź
Województwo
Łódzkie
Wykształcenie
zawodowe
Czas trwania oferty

30.04 06.05

Słowa kluczowe
  • Biblioteka
  • Obsługa techniczna

Opis stanowiska

Zakres zadań wykonywanych na danym stanowisku pracy:

1. Prace remontowe i konserwacyjne dotyczące placówek filii,
2. Prace naprawcze z zakresu hydrauliki, elektryki, itp.
3. Przenoszenie książek, mebli, itp.
4. Prowadzenie samochodu służbowego.

Wymagania

Wymagania konieczne:

1. Doświadczenie techniczne oraz rozumienie prostych zagadnień technicznych,
2. Sprawność fizyczna,
3. Prawo jazdy kat. B.

Predyspozycje osobowościowe:

1. Umiejętność pracy w zespole,
2. Rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
3. Dobra organizacja czasu pracy,
4. Samodzielność.

Wymagania dodatkowe:

1. Umiejętność prowadzenia samochodu typu van
2. Podstawowe uprawnienia elektryczne.

Oferujemy

1. Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę
2. Pracę na cały etat
3. Pakiet socjalny oraz sportowy pakiet pracowniczy

Warunki aplikowania

Wymagane dokumenty
a) Curriculum vitae.
b) Pisemne oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.
Termin składania dokumentów: 30.04.2021r. - 06.05.2021r.

Dokumenty należy składać:
- osobiście/pocztą: Biblioteka Miejska w Łodzi, Plac Wolności 4, 91-415 Łódź
- elektronicznie: rekrutacja@biblioteka.lodz.pl